Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A munkahelyi egyéjszakások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyi egyéjszakások mindig kiderülnek, vagy ezt titokban csinálják? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha valaki a másikkal összefekszik, vagy félredug, azt mennyire szokták titokban tartani? Felvágnak ezzel a többiek felé, vagy inkább csendben csinálják?

2017. szept. 14. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha kiderül a munkahelyen kizárt,hogy ne jutna a megcsaltak fülébe. Fordítva már nem biztos..
2017. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
# 11/11 Nálunk, úgy tudtuk a másikról, mert sokszor falazni is kellett. Olyat viszont nem tudok, hogy bárkinek el jutott volna a párjához az infó.
2017. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás nem érdekel,a románcot meg miért pofáznám el ha egyszer vágyom rá és ez kölcsönös?
2017. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Annyira folyik a csapból is, hogy munkahelyen mindenkinek viszonya van valakivel, a céges bulik már-már orgiák, stb.... hol a túróban vannak ilyen munkahelyek?

Dolgoztam már pár helyen, meg beszélgetek emberekkel akik szintén dolgoznak valahol, se én, se az ismerőseim nem láttunk még életünkben ilyet... A "legdurvább" az volt, hogy férj és feleség egy cégnél dolgoztak..

Ez a dolog tényleg létezik, vagy csak sok filmet néztek? :D

2017. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos van olyan, ami a két ember titka marad. Nem mindenki olyan, hogy mindenkinek eldicsekszik az ilyesmivel. Attól, hogy vki néha egyéjszakásozik, nem feltétlenül ez a "húúúú, sikerült megdöntenem Mancit" típus, vagy épp részegen csinálták, és emlékezni sem emlékeznek mindenre, de az is lehet, hogy kínos lenne, ha kiderülne, ezért tartják a szájukat.


Az is lehet, történt ilyen a munkahelyemen, csak én nem tudok róla. Egy régebbi munkahelyemen tudtam egy összejövetelről, de ott konkrétan egymásba szerettek, nem egyéjszakás volt, az meg előbb-utóbb kiderül.


Anyukám, ahol dolgozik (iskolaorvos és suliban), ott előtte lebukott 2 ember... ott sem dicsekvés volt, hanem kibukott az, hogy a portásnéni kiadta két tanárnak az orvosi rendelőt hancúrra, és feltűnt anyáméknak, hogy gyűrött az ágyon a lepedő :D. Hogy hogy nyomozta ezt ki, nem tudom, de nem a tanároktól tudta meg :D.

2017. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es

Örülj neki, ha úgy van, de könnyen lehet, hogy csak szimplán nem jut el hozzád a pletyka..


Nekem az a 2. munkahelyem, az 1. helyen pl én is csak azért tudtam megy ilyet 1-2 emberről, hogy félremenne vagy ment, mert egyik barátnőm jobb viszonyt ápolt több emberrel ( én nem vagyok pletykás típus,saját magánéletem sem nagyon osztom meg), és így jutott el hozzánk is.. Természetesen a barátnőmnél is bepróbálkozott az illető, pedig párja volt.


Itt meg már nem dolgozik itt egyik se, akik félrekurogattak, és nem emlékszem, hogy derült ki, de a végén már mindenki tudta.


Ez nem csak a filmekben van, de örülj a gyermeteg lelkednek. :)) Nálam már ez porba dőlt, de nyilván NEM mindenki ilyen.

Van bőven példa arra is, aki nem csalja meg a párját, csak a negatív példa ugye mindig jobbam megmarad..

2017. szept. 15. 19:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon pedzegetik két kollégáról, akik ténylegesen együtt dolgoznak projektekben, tehát van ürügyük kettesben sok időt tölteni. A csaj még csak két éve van nálunk, a legszebb az egészben pedig az, hogy a pasi felesége is ennél a cégnél van, de a gyerek miatt csak félállásban, ezért nem mindig van benn. Szóval a pasi nem vág fel vele, de nagyon sokat vannak együtt, munkaügyben utaztak is már el más városokba. Meg a titkárnő mesélte, hogy egyik délután be akart menni aláíratni valamit és a pasi irodája zárva volt, pedig ebéd óta már látta őket bemenni ezzel a csajjal. Aztán negyed óra múlva megint átment, és akkor már egy laptop fölött ültek. De azt mondta, hogy nem figyelte direktben, szóval lehetséges, hogy elmentek kávézni közben, vagy mosdóba. (Az meg alap, hogy 2 percekre is zárjuk az irodát, mert nagy a hely, átjáróház van.) Több ilyen apró furcsaság is volt már körülöttük, de nálunk olyan szempontból elég "kulturáltak" a dolgozók, hogy nem mesélünk többet egymásnak a tényeknél, amiket véletlenül tapasztalunk. Az ő dolguk, amíg nem megy a munka rovására...
2017. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szegényeket kicsapták,mindkettő művezető volt.Megtaláltam a kartonokat amin enyelegtek a kompresszorházban.
2017. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!