Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan ferfiak koztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ferfiak koztetek akik elhagyták a párjukat es ujszulott gyereketeket mert megszeretettek egy masik nőt?

Figyelt kérdés
Már a gyerek elott is rossz a kapcsolat . Miért maradtok akkor ott ? És tényleg léptek egyszer ? Vagy kényelmesebb megtartani az asszonyt plusz szerető?

2017. szept. 18. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden szeretőnek be van adva, hogy ratyi a kapcsolat otthon, ha gyerek is jön közben, akkor azt meg a gólya hozza....

Lejárt lemez, mégis beválik még mindig, naiv vagy hogy bekajálod ezeket.

Azon azért gondolkozz el, hogy azon túl hogy szereted azt a mocskot, tényleg ilyen emberre van-e szükséged, aki ha elromlik a kapcsolata, akkor nem a rendbe hozatalon illetve a kiszálláson munkálkodik, hanem szeretőt tart, továbbá még gyereket is csinál az alapból megromlott kapcsolatába...

Szerinted te nem erre a sorsra jutnál/fogsz jutni ha majd rádun? Tudom, minden szerető azt hiszi, hogy ő különleges, és az asszony a nyomi, de egykoron az asszony is különleges volt, hiszen korábban azért kötötte vele össze az életét.

Valamint még mindig vele van, és te újfent csak szerető vagy annak ellenére, hogy téged szeret, otthon meg rossz a kapcsolat...ezek csak számomra ütik egymást?

2017. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, kérdező. Te a nyolcadik becsúszott gyerek után is csak szerető maradsz. A pasi nős. Mondom; NŐS! Tudott csajozni régen is, felesége is van, valószínű tehát, hogy ért a nők nyelvén. Ismeri a lelkivilágukat, s ekképpen remekül el tudja adni magát nekik. Neked. Mert ÚGY adja elő a mondandóját, hogy te nem azt hallod ki belőle, amit mond, hanem amit hallani szeretnél. Azért tudott másodszor is befűzni, mert senki mással nem találkoztál, aki ÚGY tudna megszólítani, mint ő. Magasra tette a lécet, és nehezen találsz majd méltó utódot, de meg kell próbálnod, mert ez a kapcsolat nem vezet sehova.
2017. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Lehet.... de nem nős .

Akkor egy percig sem foglalkoztam volna vele ha az lenne .

2017. szept. 19. 18:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Az már részletkérdés, hogy nős vagy élettársi kapcsolata van. Tulajdonképpen ugyanaz a szitu, mintha nős lenne. Nem hagyja el a nőjét, de szeretőnek kellesz, és ennyi.
2017. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
54%

Én alapjáraton nem értem az olyan "nőket" akik képesek úgy össze jönni valakivel ,hogy közben tudják azt,hogy a férfinak barátnője/felesége van, pláne ha ott gyerek is van. Hogy tud valaki így bele tűrni más életébe? Nem gondol bele ilyenkor az ember,hogy neki ez hogyan esne ha őt csalnák meg? Nem ellened elmegy ez kérdező, de valahogy nem fogom megérteni az ilyen "nőket" ,hogy ők is hogyan bírnak tükörbe nézni, hogy tönkre tesznek egy családod.. Persze nem 1ember kell ehhez, meg a faszi így is úgy is megcsalja az asszonyt.. de Áhh, nem értem miért jó 2.-nak lenni ha valakinél 1.is lehetnének?!

Egyébként belátásom szerint, ha eddig sem hagyta el a gyermeke anyját, akkor talán ezután sem fogja, hiszen ha annyira komolyan gondolná már régen ott hagyta volna. De ez így neki kézen fekvőbb, ha az asszony nem ér rá majd te ott leszel neki... Remélem rájössz,hogy azért csak ennél csak-csak többet érdemelsz. Nem pedig a 2.helyet ... :)

2017. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sok férfit ismerek akik megcsalták terhes feleségüket, de szerintem 80-90%-nak eszében sincs ott hagyni. Hiszen akkor nem hitegetne, mióta is várod,hogy ott hagyja a párját? ... talán ha hónapok óta akkor nagyon ne reménykedj. Nem hiszem,hogy otthagyná, van akinek ez kényelmesebb! Vedd fel a nadrágot és ne hagyd magad!
2017. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!