Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha a te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha a te párod tenné meg?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed arról ha a férjed a szemed láttára igy viselkedik? Adott egy esküvő ahol a barátnőtök a menyasszony karját megfogja, közelhajol hozzá miközben beszél vele, feldobódottan szórakoztatja, szexualis tartalmu viccekkel viccelődik (felajánlja a cipőből ivást is, mert ugye az a szokás).Előtte sosem ismerte, egyszer talalákoztak!Majd eltűnik vele egy órára, mivel a barátnőtök a menyasszony.Hozzáteszem nem keresnek sok "elrablót".Mindössze három férfi megy velük.A barátnő hozzá megy először oda,hogy "rabolja el". Aztán mikor visszajönnek a férjetek még ott sündörög körülötte, nem megy hozzátok oda..Aztan leül, tancolni hiv, majd mikor elutasitjatok, mert faj a labatok, ugy szól hozzátok dühösen: "Nem ezért jöttünk b...meg!" Majd kimegy a kocsiba aludni, dühöngeni.

#megcsalás #hűtlenség #flört #szemét barátnő
2017. szept. 22. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Basszki esküszöm megpróbáltam kibogozni, de nem megy...

Írd már le légyszi normálisan, ne erőltesd ezt a T/2-t, mert érthetetlen. De tényleg :/

2017. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképpen nem megcsalás de elgondolkoznék azon egy ekkora taplónak szeretnék e a párja lenni. Az én önérzetem nehezen viselné a mellőzöttséget (már ha tényleg egész este felém se szagol) és a gyermeki hisztit főleg ebben a stílusban.
2017. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

"felajánlja a cipőből ivást is, mert ugye az a szokás"


Öhm...okééé, ez a mondat jobban letaglózott, mint az összes többi együttvéve. Én ilyen szokásról még nem hallottam, de az biztos, hogy én nem kérnék belőle, mert gusztustalannak tartom (emiatt szoktam le a Forma-1 díjátadókról, ha Riccardo nyer)


Amúgy ahogy elnézem, sajnos "két hülye, egy pár" vagytok. Ő a viselkedése miatt, te pedig azért, mert olyan paranoid elme vagy, hogy feltételezed az esküvő menyasszonyáról, hogy máris kikezdene valakivel (itt a barátod). Táncolni sem akarsz vele, elég olcsó kifogással...


Ti miért is vagytok együtt? Nem úgy nézem az írásodból, mintha szeretnéd, vagy ő szeretne téged.

2017. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

"Hozzáteszem nem keresnek sok "elrablót".Mindössze három férfi megy velük.A barátnő hozzá megy először oda,hogy "rabolja el"."


Na, én itt vesztettem el a fonalat. Próbáld meg érthetően leírni, mi a problémád, akkor talán tudunk segíteni.

2017. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Én értem. Folyton legyeskedett a menyasszony körül, disznó vicceket mesélt neki. A menyasszony nyilván valóan vevő volt a közeledésre, és a menyasszonyrablásnál őt választotta fő elrablójául, és ment még velük két fickó. Mivel három férfi volt ott az eltűnésnél, nyilvánvaló, hogy vagy gruppen volt, vagy nem történt köztük semmi szexuálisan:-)

nem megcsalás, de nem tetszene a párom viselkedése, (de a menyasszonyé sem, választhatott volna a párod helyett valami rokont is, akivel így viselkedik..)

DE! bunkó a párod, nem csalt meg, csak tiszteletlen volt veled egy rendezvényen, ahová együtt érkeztetek. Én nem szeretnék magam mellé ilyen párt.

Nem hiszem, hogy egy sima kapcsolatban ezt benyelném, szakítanék, ha fiatal lennék, gyerek nélküli, sima párkapcsolat, együttélés lenne. De nem csak a menyasszonyszédítés miatt, mert az lehetett az alkohol miatt is, hanem az egész stílus, viselkedés, nekem nem tetszik.

2017. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, nem futok neki 3- szor...fáradt vagyok most ehhez. A véleményem, hogy így is lehet, de lehet pont ellenkezőleg is. Úgyhogy nem.
2017. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az ugrott be hogy vajon ez tényleg úgy zajlott e hogy drágám jössz táncolni? -Nem. -Nem ezért jöttünk bzd+.

Ez így nem túl reális. Úgy már igen hogy jössz táncolni? -Nem táncikálj csak a menyasszonnyal ha ennyire bejön. Sőt a hátsó kertben meg is döngethetnéd. És a hisztire reagálva: - Nem ezért jöttünk b+.

Na így reálisan hangzik.

Lehet nincs igazam de a helyzethez mérten a kérdező férje túlságosan felhúzta magát. Most vagy a kérdező párja agresszív vagy tényleg nem csak annyi történt amit itt látunk.

Ettől a tény hogy a kérdezőt mellőzte még bunkó dolog.

2017. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: van benne...


gondolom férfi vagy.


Reális.

2017. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, viszont velem ne beszéljen már úgy mintha a kutyája lennék.
2017. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-ös leírta (ha igaza van), úgy megértettem. A párod egy bunkó. Ennyi.
2017. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!