Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon helyre jön e még valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyre jön e még valaha minden?

Figyelt kérdés

A kérdésem bővebben:

A férjem félrelépett egy éjszakás kalanddal, az ő elbeszélése szerint azért, mert van egy fétise amit nem mert velem megosztani, mert félt hogy megundorodom tőle és elveszít(azt most nem részletezem milyen fétis).

Én erre megbocsájtottam és ennek már lassan fél éve,de még mindig elsírom akár ok nélkül magam és a férjem tényleg igyekszik,de nem tudok kijutni a gödörből.

Az igazi okom a sírásra nem a félrelépés, mert azt valahol megértem (legalábbis ilyen esetben), a valódi ok hogy amikor ez kiderült a szüleinél, ők engem okoltak, hogy én vagyok ezért a hibás(ők a fétises dologról nem is tudtak csak arról hogy férjem félrelépett) és ekkor a férjem nem állt ki mellettem. Egy világ omlott ekkor össze bennem, hogy a szülei fontosabbak lettek mint én annak ellenére, hogy mit tett velem és hogy a szülei viselkedése is megbocsájthatatlan.

Azóta persze bocsánatot kért ezért, utólag a szüleit is leszólta, hogy hogy képzelték és nekem ad igazat. De azóta minden tökély a szüleivel, mintha az én fájdalmam soha nem is létezett volna:(

Vajon valaha túlteszem ezen magam vagy ez annak a jele, hogy részemről ez nem fog menni?

Kinek mennyi idő volt hogy túllépett a megcsaláson/félrelépésen/csalódáson és minden régi lett, aki már átesett ilyenen?


Bocs a regényért, válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 23. 11:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam olyanrol, hogy valaki valoban tullepett volna, altalaban valamilyen kenyszer hatasara probaljak megeroltetni magukat es benne maradni a kapcsolatban. (Hitel, gyerek, egyeb kamukifogasok.)

Nekem eszem agaban sem lett volna vele maradni, tok mindegy mik a korulmenyek.

2017. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Hát figyi, mindenekelőtt ezt, amit most leírtál, a férjeddel kellene megbeszélned!

Vajon miért van ez, hogy előbb írod le vadidegeneknek a - jogos - problémádat, minthogy vele beszéld meg...?

2017. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte semennyi, én pár napig mérlegeltem csak.Rájöttem arra, hogy a régi már sosem lesz a kapcsolat.Így meg minek erőltettem volna?Elváltam és lezártam.Ma sem bánom, hogy így döntöttem.
2017. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyszerűen értelmetlen. A párod megcsalt-ahelyett,hogy megpróbálta volna megoldani a gondokat. Ezen felül a szülei téged okoltak-amikoris ő meg se védett. Ergo benne vagy egy olyan kapcsolatba ahol nem igazán számítasz és most ezt nem bírod elviselni,de fogadjunk szakítani semmiképp sem fogsz. Nem baj,mindenkinek szíve joga mivel teszi tönkre az életét.
2017. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
En egeszen addig amig nem tortent meg velem,azt mondtam,na velem ezt nem csinalhatna meg,en ezt nem hagynam,ugy el hagynam,mint ha nem is lett volna!Na persze!Ennek mar fél éve.Vele maradtam,de minden egyes egyuttlét gyotrelmes,nem tudok feloldodni.Pedig mindent megtesz,hogy feledtesse ,amit nem lehet.Mindenrol ez jut eszembe.Az utrol,egy szoról,egy névről,egy szituációról.Nem bizom benne,(eddig vakon tettem) soha senkiben nem fogok tobbe vakon hinni..se gyerekben se szuloben se baratban..parkapcsolatban meg főleg nem!A te estedben ketszer csaltak meg!A szuleivel szemben is!!De probald meg ugy felfogni,hogy igy utolag,meg mimdig jobban bizik benned mit a szuleiben,hisz neked bevallotta a titkát,es talan abban bizik,te megtudsz bocsajtani neki!A szuleinek nem szabadott volna ilyen szinten allast foglalni ebben..!Szegyeljék magukat!!!!
2017. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

tudom, hogy balek vagyok,de ez nem olyan egyszerű. Én egy több éves érzést nem tudok csak úgy eldobni. Inkább szenvedek és megpróbálom sikerül e minthogy örlődjek azon mi lett volna ha... Persze ha hiába teszem ezt akkor ez az én keresztem.

Férjemmel már átbeszéltem és ő mindenben próbál lelkileg segíteni.

Irigylem azokat akik csak feketén és fehéren látják/kezelik a dolgokat. De tényleg nagyon irigylem őket.

2017. szept. 23. 12:11
 7/26 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz, mert mindegyikben van valami.
2017. szept. 23. 12:17
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fekete-fehérség. Itt az a baj,hogy megpróbáltátok,de téged ugyanúgy emészt a dolog. Ez változni nem fog. Itt nem az a lényeg,hogy dobd el az érzelmeidet,hanem,hogy ne okozz magadnak fájdalmat. Itt sajnos ez a helyzet,s mivel nem vagy hajlandó lépni csak maradni a meleg pisiben,ezért ezen segíteni sem lehet.
2017. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell irigykedni, te is el tudod ezt az allapotot erni. Szerintem csak fel kell fogni, hogy a “boldogsag” nem egy egyszeri alkalom az eletben, ahogy a szerelem sem, hanem akarmikor ujra elerheto allapot egy uj helyzetben, nem kell a regi emlekekhez ragaszkodni es azokat probalni visszahozni. Szerintem egy ilyen helyzetben ezek csak regi erzesek amikhez ragaszkodsz, de sokkal nagyobb ra az esely, hogy egy uj helyzetben talald meg ujra ezeket az erzeseket, minthogy a regieket vissza tudd hozni tokeletesen. Lehet ez kicsit zavaros, de talan ertheto a lenyeg.
2017. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Inkább szenvedek és megpróbálom sikerül e minthogy örlődjek azon mi lett volna ha..."


Akkor mi a kérdés?Szenvedni akarsz, szenvedj.

A leírásodban meg látható, hogy nem sikerült, hiába próbáltad.Attól meg nem változik meg a te helyzeted, ha ide 30-an leírják nekik mennyi idő kellett, ha túl tudtak lépni rajta egyáltalán..te sem tudsz, és sose nem is fogsz.A bizalmad elveszett, és a férjed hiába próbálja, nem tudja visszaszerezni.Csak ezt kellene neked őszintén végiggondolni.

2017. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!