Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt valaha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt valaha még ebben az életben helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Két és fél éve megismertem egy lányt, nem egy bomba nő, de nagyon tud pörögni, fel van vágva a nyelve, ki tud állni magáért. Nem egy helyen lakunk, mindig leutaztam hozzá találkozni és éreztünk valami kapocs t/összeköttetést kettőnk között, de végig kijelentettük, hogy mi csak barátok vagyunk. 16-17.5 koromig egy rakás s*ggfej voltam, el sem hiszem.. őt sem kellett félteni de annyiszor reagáltam negatívan, mintha felsőbbrendűnek akartam volna tűnni és egymás idegeit tépkedtük sokszor, olyan nehéz már felidézni mi miért volt, de pár hónapja beszüntettünk minden kommunikációt egymással és mostanában jövök rá, hogy mennyi mindent másképp láttam, mennyi mindenre reagáltam másképp és mennyi lehetőség rejlett volna ebben a kapcsolatban, ha nem az egom irányít.


Tudom, hogy gáz, de nemrég elkezdett járni egy sráccal és amikor megláttam azonnal elkezdtem sírni és teljesen meglepődtem, mert utoljára talán 6-7 éve sírtam és ez teljesen spontán jött.. pedig már lezártam ezt az egészet, tök jól érzem magam, elfogadtam, hogy végig átejtettem magamat meg őt az érzéseimmel kapcsolatban és elvagyok élem az életem, néha emlékszem rá és érzem, hogy még mindig szeretem, de nem érzem a hiányát, olyan mintha tök mind1 h találkoznánk e vagy sem, szeretni fogom. De most, hogy bejött a képbe ez a srác megint fellobbant bennem valami, nem sokat tehetek, de nemtudom ,hogy visszatérjek e az elfogadáshoz, vagy csináljak valamit..

Szerintem életem szerelmét szalasztottam el.



2012. okt. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el vele ismét felvenni a kapcsolatot, és egyenlőre tűnjön úgy, mintha csak spontán folytatni szeretnéd a barátságot. Aztán ha a sráccal szakítanak (mert erre, a mai világban igen nagy az esély) akkor majd elé állhatsz. Hajrá :D
2012. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
voltam a te helyedben és a lànyéban is,ezért ùgy érzem mindenképp kell most ide ìrnom....az egyetlen ami segìthet az öszinteség és a lemondàs az egoról.amikor velem csinàlta ezt egy fiú,borzalmas volt....oda vissza mentek a labdàk....a lelki tàrsam volt,de az egojàval megutàltatta magàt,aztàn néha volt olyan h öszinte volt,olyankor imàdtam,és ha kitartott volna lett is volna valami ......de nem,mindig az egoja......ha újra felveszed vele a kapcsolatot akkor erre figyelj,hogy soha többé ne helyezd kis baromsàgokban ö elé az egod.
2012. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és még annyi h ha esetleg ö ezutàn is baràtként akar veled lenni csak,fogadd el és bunkozz vele
2012. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de úgy váltunk el, hogy hagyjuk egymást békén és ne írjunk egymásnak.. ez a helyzet egyszerűen borzalom...
2012. okt. 10. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

második harmadik válaszadó vagyok

jah ismerős,én is így váltam el tőle/tőlük

de ha rendbe akarták volna hozni,én engedtem volna,mivel nagyon szerettem mindkét illetőt....nem akarták,a büszkeség,meg az ego jobb volt nekik....mindezt azért mert nem tudták elfogadni,hogy habár ők többet akarnak,én nem....

2012. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!