Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Idegen pasival elmenni vacsorá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen pasival elmenni vacsorázni megcsalás lenne?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg, és elhívott vacsorázni. (vagyis történt valami, amit úgy éreztem, meg kell neki hálálnom, ő pedig azt mondta, legyen egy közös vacsora) Abszolút nem tagadom, hogy nagyon jóképű, de semmi hátsó szándékom nincs, csak kíváncsi vagyok rá, mint ember, érdekel a személyisége.

Az meg gondolom már világos, hogy van párom, 4 hónapja, így kicsit bizonytalan vagyok. Ti mit gondoltok, nálatok ez már megcsalás lenne?


2017. okt. 7. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Hülye is lennél rá utalni. Nekem ez már nincs a jó ízlés határain belül. Én nem mennék ilyen helyzetben. Tett nekem egy szívességet, ok nyilván meghálálom, de azzal, hogy kifizeti a részem egy helyen ? Hagyjuk már. :D. Amúgy is mi a fene volt az a szívesség, amit a barátod ne tehetett volna meg neked, mikor te magad mondtad, hogy hasonló területen dolgoztok ? :D. Szóval csak azt mondom, hogy az a minimum, hogy nem elsunnyogsz, hanem elmondod, hova mész szerintem.

31/f

2017. okt. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért kérdezed? Ha egyszer már eldöntötted magadban, hogy jóképű, felcsigáz az "érdekes személyisége", és úgyis elmész vele.

Nem megcsalás, de az odavezető első (pár) lépés (egyike).


Most őszintén! Ha nem lenne jóképű és hű-de-izgalmas személyiség, akkor elfogadtad volna a meghívást, szívesség ide vagy oda?

2017. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha állítólag semmi rosszat nem követsz el ezzel, akkor miért akarod titkolni?

Érdekel a személyisége? Ja persze, mindig így kezdődik.

2017. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lifeishard ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!


Nem az... de az lesz belőle: nagyon jóképű, felcsigáz, és nem akarod elmondani a párodnak... Ha a férfi jó játékos, nyert ügye van, én vigyáznék.

Mondjuk tökmindegy, úgy is el fogsz menni vele, te már eldöntötted. Ha nem így lenne, nem kötnéd az ebet a karóhoz.

Csak a margóra jegyzem meg: a titokzatosság sokszor csak az első aktusig tart.

32/F

2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez most komolyan ilyen i diota vagy minket meg a barátját nézi annak?
2017. okt. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!