Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfi a szeretőm. Bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi a szeretőm. Bonyolult helyzet. Ki tudok még mászni ebből?

Figyelt kérdés

Nem kérek rosszindulatú kommenteket,tisztában vagyok vele,hogy nem viselkedem erkölcsösen. A párommal 3éve élek együtt,4 éve jöttünk össze. Az összeköltözés után valami megváltozott. A párom most is ugyanúgy lehozza nekem a csillagokat,mint az elején,de én valamit hiányoltam.Akkoriban picit ő is elhidegült tőlem. A munkahelyemen pedig egy nős pasi elcsábított.Ennek már lasan egy éve. Kicsit beleszerettem,de tudom,hogy nem lehetne egymás mellett jövőnk. Szeretőnek tökéletes,de párnak nem. Nem volt eddig bűntudatom,úgy hittem a páromnak ettől nem lesz rosszabb,ha nem derül ki. De újabban az eljegyzést fontolgatja,valójában nagyon jól esik,hogy ennyire szeret,hogy feleségül akar venni.És most néha rámtör a bűntudat,nem ezt érdemli. Szeretem őt,bár már inkább családtagként,nem szerelemmel. Elhagyni nem tudnám,a jövedelmemből egyedül nem élnék meg és nincs hova mennem,ez ellen nem tudok mit tenni. Hagyjam ott a másikat? Úgy is egyre inkább szenvedek tőle,hogy nem lehet az enyém.

25N



2017. okt. 6. 08:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kitudnál, ha erős egyéniség lennél.A leírtak viszont nem ezt mutatják.A kimászáshoz kellene akarat is, ez viszont a kifogások(ezért meg azért nem hagynám el) rögtön gyártása miatt nincs meg.
2017. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettot hagyd ott. A baratod nem teged akar elvenni, hanem egy olyan not, aki nem te vagy. Mar az is eleg fereg dolog, hogy megcsaltad. Ne tetezd azzal, hogy a penzert maradsz vele ugy, hogy a dontes nem is rajta mulik, mert nem ismeri a valosagot.


Kesobb is szeretot tartanal, ez nem.fog valtozni. Nem hiszem, hogy ezt erdemli a parod.


Az pedig szivas, hogy egyedul nem elnel meg, de te astad a vermet, ugroj is bele.

2017. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnehezebb, de engedd el mind a kettőt.

Tőlük függetlenül kezdhetsz új életet, olyan pasival akit szeretsz, és párként képzeled el vele a jövőd.

2017. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

ez tök jó, megcsalod a párod, de nem vallod be, mert jaa hát egyedül semmit se tudnál kezdeni magaddal kb.

nyálatcsorgatsz egy nős férfire aki a saját feleségét is hülyébe teszi, miközben azért jó hogy otthon van aki hercegnőként bánik veled, de ez sem elég.

hátakkor most kedves hölgyeim milyen is legyen egy férfi? el tudjátok dönteni?!

de az van, hogy ti se tudjátok, hogy mit akartok, gusztustalan álszent élet, ha rendes az a baj, ha csapodár az, ha megcsal az, ha nem csal emg, az...

WTF?!

2017. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Pedig osszeilletek a nős férfival :)
2017. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A pofám leszakad...
2017. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
Emberek milliói meg tudják oldani h egy párkapcsolattól ne egzisztenciálisan függjenek. Te nem. Sztem ezzel mindent elmondtam.
2017. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, amit írtál... te milyen embernek gondolnád magad ez alapján? Nagyon sajnálom a parodat, ha lenne igazság, lebuknál a szeretőddel és az utcára kerülnél.
2017. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb nő akinek a pasi csak a biztos megélhetésért kell.

Legyen gerinced és hagyd el a párod, így egy életet nem lehet leélni, hogy nem vonz a párod előbb utóbb rájön és úgyis vége lesz.

2017. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

Egy picit gondolkozz el azon amit írtál. Tudom, nem kértél rosszindulatú kommenteket. Van benned empátia? Gondolj bele, hogy esne, ha veled tenné ezt a párod.


1. undorító, hogy ennyire nem tiszteled a párod, hogy hűséges legyél hozzá. Akibe egy icipici erkölcsi norma szorult, az tudja, hogy ez gerinctelenség. Ha valami hiányzik a kapcsolatodból zárd le, add meg az esélyt a párodnak, hogy találjon egy hűséges nőt.


2. undorító, hogy nős pasi kell. Téged nem zavar, hogy este más mellé fekszik le, hogy osztoznod kell valakin? Zárd le vele a dolgot

2017. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!