Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szennyesben idegen alsógatyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szennyesben idegen alsógatyát találtam, nem az enyém és nem a fiaimé. Megcsal?

Figyelt kérdés

Találtam a napokban egy idegen alsógatyát a szennyesben.Megkérdeztem a fiaimat és nem is az övék.Lehet megcsal a feleségem,egy ideje már hidegek az éjszakáink.

54/F

47/N



2017. okt. 17. 15:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jó hír!!Megkérdeztem a feleségemet,és mondta,hogy amikor a kisebbik fiunk egyik pajtása itt volt (én ekkor nem voltam itthon) összevizezték magukat és ez az ő alsógatyája.Kimostuk nekik és majd a suliban odadja neki a fiunk.
2017. okt. 17. 15:54
 12/26 A kérdező kommentje:
minden válaszhoz ment a zöld kezecske,köszönöm a válaszokat
2017. okt. 17. 15:55
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit szamit ha kommunikaltok...lehet agyat melegiteni!;)
2017. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
😂 akkor ennek örömère rakd meg rendesen este az asszonyt!
2017. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Így van, pakolj oda rendesen! :)
2017. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok, de amikor egyedül laktam, találtam a szennyesben egy idegen bugyit, nőit. Vannak ilyenek, a bugyik, alsógatyák csak úgy teremnek meg eltűnnek.
2017. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy 1 db idegen férfi zoknit találtam a kimosott ruhák között. Én vagyok a nő. A mai napig nem értem, hogy került oda. De a lányom révén rendszeresn kerül hozzánk idegen ruha, illetve a lányom pólója 3 hónap után került vissza egy másik lánytól, aki még csak nem is az osztálytársa.
2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer egy idegen pasit találtam a szennyeskosárban, gatya nélkül. Aztán rájöttem, hogy nem is otthon vagyok.
2017. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Még 0,0001% esélyt sem adnék annak, hogy asszony szeretőjének a gatyája a szennyesben landolt... Tuti valami más van a dologban.
2017. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy csak szivat,hogy csak fel akarja hívni valamire, a közös életetekre a figyelmet, hogy valami nem jó, és szándékosan csempészett bele egy általa vásárolt, vadi új gatyót; de még az is lehet, hogy megcsal, vagy ha van lányod is, ő is bevihette esetleg a pasiját a ti ágyatokba, amúgy én nem tudom.
2017. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!