Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jobb lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne, ha más vigyázna a picire, amíg talpra állok? Vagy hogy tudnám túltenni magam azon, hogy a barátom elhagyott?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányunk.

Nem volt gond a kapcsolatunkkal. Nem vagyok melegítős, zsíros hajú anyuka, aki elhanyagolta a párját. Figyeltem arra, hogy a baba mellett kettesben is elég időt töltsünk, jártunk randizni is, heti 5-6 alkalommal együtt voltunk és a szexuális életünkkel sem volt gond. A terhesség alatt is törődtem magammal, amint lehetett, újra elkezdtem sportolni és igényes vagyok a külsőmre is.

Senki nem értette, hogy miért csalt meg aljas és undorító módon egy 16 éves kislánnyal... Szóval most eléggé a padlón vagyok, konkrétan 4 napja ki sem léptem a házból és próbálok csak akkor sírni, ha egyedül vagyok és a kicsi alszik. De nem vagyok jól, és anyukám szerint jobb lenne, ha most pár napig náluk lenne a lányom... Csak félek, hogy akkor még ennyit sem tennék egy nap és csak feküdnék egész nap, depressziósan. Azt mondják a szüleim és a barátnőim, hogy menjek el pihenni pár napra, wellnessezzek, de attól csak ideig-óráig érezném jobban magam és ahogy hazajönnék, újra eszembe jutna, hogy egyedül vagyok és tönkrement az életem.


2017. okt. 23. 14:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagyok melegítős, zsíros hajú anyuka, aki elhanyagolta a párját.


Akkor én innen nem is olvasom tovább, és gyanítom, lesznek még páran így ezzel.

2017. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem jó ötlet. Inkább egy barátnő vagy anyukád legyen pár napig nálad, hogy ne legyél egyedül vagy hogy segítsen a kislánnyal, ha szükséges.
2017. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem bántásból írtam, vagy bármi. De tényleg vannak anyukák, kismamák, akik úgy lépnek utcára, mennek emberek közé, ami már tényleg elég igénytelen szint szerintem. Arra próbáltam célozni, hogy mindig adok magamra, törődök a külsőmmel és sokan nem is gondolnák, hogy gyerekem van.
2017. okt. 23. 14:11
 4/37 anonim ***** válasza:
11%
ugyan... a melegítős, zsíros hajú minden második kérdésben előjön itt, kicsit túltoltad. Ennyi.
2017. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%
Én meg macinacis, (jelenleg) zsíros hajú (és borzasztóan náthás) anyuka vagyok, akit nem csal meg a férje.
2017. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
84%
Ahol a kapcsolat nem szereteten, tiszteleten és megbecsülésen alapszik, ott aztán édes mindegy, mennyire ad magára bármelyik fél. Mert nem ez a fontos. Ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja.
2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
7%
Te csak azt hiszed!
2017. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
56%

Vagy csak még nem derült ki, utolsó, sohase mond hogy soha, mert érhetnek meglepetések.


Kérdező, te meg örülj hogy megszabadultál attól a pedofiltól mielőtt a ti kislányotokra mászott volna rá. Az jó ötlet hogy menjen át hozzád a legjobb barátnőd egy-két napra, otthon is tarthattok wellnessnapot, játszatok a kicsivel, tartsatok filmnézős maratont egy jó pizzával stb, bármit amitől úgy érzed kicsit könnyebb lenne neked.

2017. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
20%
utolsó vagyok és 5ösnek írtam
2017. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
9%
Láttunk már karón varjút ...
2017. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!