Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jobb lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne, ha más vigyázna a picire, amíg talpra állok? Vagy hogy tudnám túltenni magam azon, hogy a barátom elhagyott?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányunk.

Nem volt gond a kapcsolatunkkal. Nem vagyok melegítős, zsíros hajú anyuka, aki elhanyagolta a párját. Figyeltem arra, hogy a baba mellett kettesben is elég időt töltsünk, jártunk randizni is, heti 5-6 alkalommal együtt voltunk és a szexuális életünkkel sem volt gond. A terhesség alatt is törődtem magammal, amint lehetett, újra elkezdtem sportolni és igényes vagyok a külsőmre is.

Senki nem értette, hogy miért csalt meg aljas és undorító módon egy 16 éves kislánnyal... Szóval most eléggé a padlón vagyok, konkrétan 4 napja ki sem léptem a házból és próbálok csak akkor sírni, ha egyedül vagyok és a kicsi alszik. De nem vagyok jól, és anyukám szerint jobb lenne, ha most pár napig náluk lenne a lányom... Csak félek, hogy akkor még ennyit sem tennék egy nap és csak feküdnék egész nap, depressziósan. Azt mondják a szüleim és a barátnőim, hogy menjek el pihenni pár napra, wellnessezzek, de attól csak ideig-óráig érezném jobban magam és ahogy hazajönnék, újra eszembe jutna, hogy egyedül vagyok és tönkrement az életem.


2017. okt. 23. 14:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
46%
Kapsz annyi gyed-et hogy eltarthasd kettőtöket?
2017. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nem, de a családom és a volt barátom szülei támogatnak. Meg ugye a ház az enyém, így nem kell költöznünk, albérletet keresni, stb.
2017. okt. 23. 18:32
 33/37 anonim ***** válasza:
38%
Jaa akkor nem neked hanem a szüleidnek van pénzük. Félreérthető voltál, így már értem. Hát, akkor zárd ki az életetekből ezt az alja embert és élvezd a babázást.
2017. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon szerencsés vagy hogy támogatnak a szüleid, de remélem érzed hogy ez nem az ő dolguk. Én a helyedben nem várnám el tőlük hogy évekig eltartsanak a gyerekeddel együtt, hanem elmennék dolgozni ha a kicsi 1-1,5 éves lesz ha már igy alakult.
2017. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Nem várok el a szüleimtől semmit.

De ők sem akarják, hogy az unokájuk a nap nagyrészét bölcsiben töltse, én meg valami alap melóban legyek, szinte aprópénzért... Még nincs meg a diplomám, és egy érettségi után nem igazán kapkodnak a munkáltatók.


Nyilván ha olyan lenne a helyzetem, hogy nem lenne más megoldás, dolgoznék bármit. De így előbb lediplomázok és majd elhelyezkedek a szakmámban.

2017. okt. 23. 19:55
 36/37 anonim ***** válasza:
28%
Az jó hogy le akarsz diplomázni, remélem sikerül. De hidd el bármilyen kényelmes most idővel lehet hogy téged fog zavarni hogy eltartanak. Én munka mellett végeztem a jogot, hidd el hogy nem lehetetlen. Mist elég jó a helyzet a munkaerőpiacon amúgy, irodai munkát simán találni nettó 150-200 között is.
2017. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehetetlen.

De most nekem a kislányom az első, és nem az, hogy eltudjam mondani, dolgozom.


Szerencsére a szüleim nem éreztetik, hogy ezzel bármi gond lenne.

2017. okt. 23. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!