Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jobb lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne, ha más vigyázna a picire, amíg talpra állok? Vagy hogy tudnám túltenni magam azon, hogy a barátom elhagyott?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányunk.

Nem volt gond a kapcsolatunkkal. Nem vagyok melegítős, zsíros hajú anyuka, aki elhanyagolta a párját. Figyeltem arra, hogy a baba mellett kettesben is elég időt töltsünk, jártunk randizni is, heti 5-6 alkalommal együtt voltunk és a szexuális életünkkel sem volt gond. A terhesség alatt is törődtem magammal, amint lehetett, újra elkezdtem sportolni és igényes vagyok a külsőmre is.

Senki nem értette, hogy miért csalt meg aljas és undorító módon egy 16 éves kislánnyal... Szóval most eléggé a padlón vagyok, konkrétan 4 napja ki sem léptem a házból és próbálok csak akkor sírni, ha egyedül vagyok és a kicsi alszik. De nem vagyok jól, és anyukám szerint jobb lenne, ha most pár napig náluk lenne a lányom... Csak félek, hogy akkor még ennyit sem tennék egy nap és csak feküdnék egész nap, depressziósan. Azt mondják a szüleim és a barátnőim, hogy menjek el pihenni pár napra, wellnessezzek, de attól csak ideig-óráig érezném jobban magam és ahogy hazajönnék, újra eszembe jutna, hogy egyedül vagyok és tönkrement az életem.


2017. okt. 23. 14:05
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

73%-os, a rosszindulatú jelzőt kifelejtetted!

Csak tudnám, mi örömöd van bántani olyanokat, akik jelenleg így sem vannak a toppon...



Igazából Ő szeretne békülni, meg az elmúlt pár napban naponta küldött virágot, hívogat folyamatosan, meg hogy nem gondolta, hogy így megbánja majd. És kiderült, hogy nem ez volt az első ilyen és úgy érzem, nincs tovább. Fiatal vagyok még, van esélyem arra, hogy olyan párt találjak, aki tényleg megbeszül és szeret.

2017. okt. 23. 14:18
 12/37 anonim ***** válasza:
41%
Dehogynem volt gond a kapcsolatoddal...És mint látod nem a melegitős anyukák a fő gond, hanem az hogy egy nulla szar embert választottál és szültél neki. Annak nincs gond a kapcsolatával inkább aki megteheti a szülés utáni hónapokban hogy melegitőven, 1 hetes hajjal mászkáljon otthon anélkül hogy a f3rje megcsalná. Gondolkodj el ezen kicsit.
2017. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk az önbizalommal itt sosem volt probléma, mindenkire értve. Arra is, aki bevallottan zsíros hajú macinacis, meg arra is, aki piperkőcnek minősül ✌🏼
2017. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
17%

A hangsúly azon van, hogy ha a párválasztásra fordítottál volna fele annyi időt, mint arra, hogy terhesen és szülés után is mindig tökéletesen nézz ki, nem lenne ilyen gondod.


Wellness meg hacuka macuka kényeztetés helyett, inkább befelé koncentrálj, hogy megtaláld az igazi értékeket és ne csábulj el ismét a lófing külsőségektől (virág, szép de üres szavak...).

2017. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
19%

Ha tényleg 16 évessel, akkor azért pedofil hajlam is van a párodban, úgyhogy örülj hogy megszabadultál tőle. Idő kell mire kicsit jobban leszel, de biztos fogsz párt találni,aki megbecsül. Mennyi idős vagy?

Egyébként én is egyedül nevelem a gyermekemet.

2017. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, az exem 23.
2017. okt. 23. 14:34
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

A hangsúly azon van, hogy ha a párválasztásra fordítottál volna fele annyi időt, mint arra, hogy terhesen és szülés után is mindig tökéletesen nézz ki, nem lenne ilyen gondod.


Meg a gyakorira... minden sztereotípia benne van a kérdésben, ami itt elő szokott fordulni. Ehhez nem most jött ide először...

2017. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Milyen sztereotípia?

Csak leírtam azt, hogy figyeltem magamra végig. Hogy ne az legyen, hogy biztos én hanyagoltam el és nem törődtem vele eleget.

2017. okt. 23. 14:46
 19/37 anonim ***** válasza:
31%

"Milyen sztereotípia?

Csak leírtam azt, hogy figyeltem magamra végig. Hogy ne az legyen, hogy biztos én hanyagoltam el és nem törődtem vele eleget."


Felesleges volt. Az itteni kismamák befeszülnek, ha csak szóba kerül és kapja minden kérdező az ívet. A többiek kamut kiáltanak a maradék meg csak trollkodik.


Tedd, amitől úgy érzed, hog jobb lesz és ne idegen emberek véleményére adj. Ha úgy érzed, hogy segítene 1-2 nap nyugi, akkor legyen. Ha egy barátnő/családtag javítana a helyzeteden, akkor pedig válaszd azt. A te életed, magadnak akarj megfelelni.

2017. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek 19-el, csináld azt ami jól esik. Most azt érzed, hogy tönkrement az életed, de ez majd elmúlik.
2017. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!