Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jobb lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne, ha más vigyázna a picire, amíg talpra állok? Vagy hogy tudnám túltenni magam azon, hogy a barátom elhagyott?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányunk.

Nem volt gond a kapcsolatunkkal. Nem vagyok melegítős, zsíros hajú anyuka, aki elhanyagolta a párját. Figyeltem arra, hogy a baba mellett kettesben is elég időt töltsünk, jártunk randizni is, heti 5-6 alkalommal együtt voltunk és a szexuális életünkkel sem volt gond. A terhesség alatt is törődtem magammal, amint lehetett, újra elkezdtem sportolni és igényes vagyok a külsőmre is.

Senki nem értette, hogy miért csalt meg aljas és undorító módon egy 16 éves kislánnyal... Szóval most eléggé a padlón vagyok, konkrétan 4 napja ki sem léptem a házból és próbálok csak akkor sírni, ha egyedül vagyok és a kicsi alszik. De nem vagyok jól, és anyukám szerint jobb lenne, ha most pár napig náluk lenne a lányom... Csak félek, hogy akkor még ennyit sem tennék egy nap és csak feküdnék egész nap, depressziósan. Azt mondják a szüleim és a barátnőim, hogy menjek el pihenni pár napra, wellnessezzek, de attól csak ideig-óráig érezném jobban magam és ahogy hazajönnék, újra eszembe jutna, hogy egyedül vagyok és tönkrement az életem.


2017. okt. 23. 14:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látszik nálatok korai volt ez a gyerekvállalás... Lehet valaki kész rá 20 évesen, a te pasid eddig birta.
2017. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Alighanem rosszul választottál.
2017. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%

Kapd össze magad! Ne hagyd a gyereket senkire, inkább próbálj meg vele és a rokonokkal kimozdulni.

Nem ment tönkre az életed.

Jobb, hogy megszabadultál egy ilyen pasitól. Van egy gyönyörű kisbabád, aki erős és egészséges. Előtted az egész élet, tudsz még normális párt találni.

Nem kell ekkora katasztrófaként elkönyvelni, hogy gyerekkel maradtál ott. Lehetne ennél sokkal rosszabb is! Sokan mégis úgy viselkednek ilyenkor, mintha itt véget ért volna az életük.

Pozitív, hogy van gyereked! Van családod, sose leszel egyedül! Pasizni meg gyerekkel is lehet. Meg minden mást is.

A volt pasid meg menjen a 16 éves piccsához, vigye a cuccait is, neked elég, ha fizeti a gyerektartást.

2017. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

De épp ezaz, hogy nem tudom, mit kéne most csinálnom...

Sosem szakítottak még velem, vagy hagytak el. Ilyet még sosem éreztem, kb. egész nap hányingerem van és görcsben van a gyomrom.

2017. okt. 23. 16:20
 25/37 anonim ***** válasza:
51%

Van egy babád, akit el kell látni. Gondolom, kapsz gyed-et, de ha muszáj, el tudsz menni már dolgozni, akár 4 órásban.

Szépen rendezed a körülményeitek, hogy egyikőtök se szenvedjen hiányt semmiben.

Keresel egy ügyvédet, hogy ideiglenesen legyen gyermekelhelyezési, az gyorsan megvan. Aztán mehet a rendes, és egy másik keresetben meg a gyerektartást kéred.

Addig beszéld meg az apával, hogy jobban jár ő is, ha a fizetése 20%-át kifizeti. Utólag, visszamenőleg úgy is behajtják. Ő pedig mikor, milyen rendben látogatja a kicsit. El nem viheti.

Aztán ha az első sokkon túlvagy, rájössz, hogy az élet megy tovább.

2017. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Nem a pénz a baj, mert szerencsére nincsenek anyagi gondjaim/gondjaink.

Hanem hogy 15 éves korom óta őt szerettem és nem tudom elképzelni nélküle az életemet. Pedig tudom már, hogy egy szemétláda...

2017. okt. 23. 16:47
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Szerencséd van ha anyagi gondjaid nincsenek, bár gondolom nem te tetted le az asztalra.

Állj talpra, a lányod miatt és lepj tovább. Legközelebb válassz okosabban. És ha szerencséd van a lányod majd okosabb lesz és nem szül 20 évesen az első lilaködös tiniszerelembe szinte ismeretlenül.

2017. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
28%
Ha nincsenek anyagi gondjaid, akkor gondolom van jó munkád, ha bölcsibe adod a kicsit visszamehetsz dolgozni, így simán tudtok boldogulni.
2017. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

visszamehetsz dolgozni


ez a hét vicce szerintem...

2017. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom semmilyen bölcsibe adni a lányomat. Attól, mert fiatalon lettem anya, egy percig sem bánom ezt.
2017. okt. 23. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!