Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek rossz ötlet volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet volt elmondani a páromnak, hogy megcsókolt egy férfi, rendbe hozható még így a kapcsolat?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, és kicsit lapos lett a kapcsolatunk mostanában. Folyton csak a tv előtt fekszünk, nem csinálunk semmi értelmeset, nem megyünk sehova. Arra se emlékszem, mikor szexeltünk utoljára. Elég depressziós is lettem emiatt mert kb. egész mostanáig jól működött minden. Ő mindig mindent megtett értem. Lelki társak voltunk. Egyszer volt csak mély pont a kapcsolatunkban, amikor hazudott egy nőről. Engem kicsit zavart, hogy egész éjszaka vele lelkizik facen, amíg én dolgozom. Azt mondta letiltja és többet nem beszél vele, holott én erre nem kértem. Utána meg csinált egy titkos facet, és még hónapokig dumált vele amíg le nem bukott. Ez már 2 éve volt, én megbocsájtottam neki. Mostanában elég rossz volt, hogy ilyen lapos a kapcsolatunk, és imponált, hogy fel akar szedni egy pasi a munkahelyemen, de én elhajtottam, amikor már komolyan el kezdett nyomulni. Csak aztán egyszer utánam jött a folyosóra, ahol már nincsenek kamerák, és megcsókolt. Nagyon izgalmas volt, és veszettül jó, de én rendbe akarom hozni a párommal. Azért mondtam el neki, mert őszinte akartam lenni, de most haza ment az anyjáékhoz, hogy gondolkozzon. Nem tudom mi lesz.
2017. nov. 19. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Jól tetted, hogy elmondtad.

Vállald a felelősséget, úgyis visszajön, azért ez egállt érdemelt. Ő is tudja.

2017. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent nem tett meg erted. Hazudott, honapokig massal tart lelki es ki tudja, testi kapcsolatot is, mert veled nem. Nalatok mar regen elkezdodtek a problemak, nem ezzel a csokkal. Vonuljon, gondolkodjon, aztan beszeljetek meg, mert tv tespedessel, szex nelkul elni raersz nyugdijas korodban.
2017. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem olyan kapcsolatnak tunik, amiert olyan nagy erofesziteseket kene tenni, de ti tudjatok. Szerintem jo otlet volt elmondani, mert csak igy van esely a valtozasra, barmi is legyen a vege.
2017. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kapcsolatot nem érdemes helyre hozni.

Két felnőtt ember amúgy sem viselkedik így,ahogy ti.

2017. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy csók még nem a világ. Csak beszéljétek meg, és mondd el neki, hogy őt szereted. Vissza fog menni.
2017. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!