Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem megengedte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem megengedte, hogy mással is szexeljek, akkor nem szeret igazán, ugye?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem minden rendben van. Korábban előfordult párszor,hogy megcsaltam,de nem volt komoly,csak a szex miatt tettem. Gyötört is utána a bűntudat,de jól titkoltam,soha nem vallottam be,és azóta eszem ágában sincs ilyesmit tenni. A férjem a napokban előállt azzal,hogy ha nagyon megkívánok valakit,akkor lefeküdhetek mással,ő nem akar ebből vitát,csak ne mondjam el neki és ne szeressek bele másba. Értetlenül állok az eset előtt. Gondoltam arra is,hogy viszonya van,de 100%-ig biztos vagyok benne,hogy nincs. Elég rosszul esett nekem,hogy ezt mondta. Talán már nem szeret?

26N



2017. nov. 22. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Talán pont azért mert szeret, nem akar korlátozni, nem állít fel eléd korlátokat.

Amúgy lehetséges, hogy azért mondott ilyet, mert megcsal téged, és akkor így kiegyenlítődik, mert nem lesz bűntudata, ha ő is nyíltan megengedi neked, akkor rendben van, és egálban lesztek; ő sem kérhetné rajtad számon, és már te se őrajta, mert neked is lehet, és lehetett.

De azért ez nem teljesen így működik.

Amúgy, fura.

Amúgy nem tudom, hogy mennyire komoly a kérdés, de érdekes volt, köszönöm.

2017. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Én már rég elhajtottam volna ilyen feleséget.
2017. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Lefeküdt valakivel és így kompenzált:) Nem értem mi ezzel a probléma, ha csalod vagy csaltad. Tudod mi az.
2017. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen,szerethet.Lehet hogy megtudta a régi félrelépésedet,túltette magát rajta,így megengedi.Vagy lehet hogy izgatja,engem is izgatna,de úgy hogy a tudtommal.
2017. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy nagyon is szeret, annyira, hogy nem önző. Te viszont inkább birtokolni szeretsz, mint szeretni, nem fogod megérteni ezt a gondolkodásmódot.


Az is lehet, hogy nagyon is szeret de ugyanakkor nyílt kapcsolatot akar.


Meg az is lehet, hogy nem szeret, csak mondja, hogy nyílt kapcsolatot akar, valójában csak azért mert gyáva szakítani.

2017. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Attól még szerethet. Én is megengedem, de úgy hogy tudjak róla, ne titokban.
2017. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!