Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távkapcsolatban megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban megcsaltam, mondjam el?

Figyelt kérdés

5 és fél éve vagyunk együtt, 3 éve lakik Londonban. A dolog egyszer már megtörtént egy éve (csak csók volt akkor is meg most is), akkor nagyon hadilábon állt a kapcsolatunk és rajta kívűl egészen addig még csak nem is csókolóztam mással és egy gyengébb pillanatomban amikor nagyon magam alatt voltam, megtörtént. Egyből elmondtam neki, 4 hónapig szakítottunk. Aztán találkoztunk és újból összejöttünk.

Most pedig egy házibulin nagyon megrészegedtem (tudom pontosan, hogy nem mentség) egy kevés alkoholtól mert előtte pár nappal hagytam abba az antibiotikum kezelést és nem tudtam, hogy még mindig annyira a szervezetemben van. Elmentem aludni, és arra ébredtem, hogy valaki csókolgat én pedig mivel félálomban voltam és részeg is visszacsókoltam, mert valamiért azt hittem hogy a barátom az. Amint rádöbbentem, hogy ez nem az, egyből feláltam és elmentem onnan.

De akkor is, megtörtént, megint. És nagyon bánt. Nagyon de nagyon szeretem őt és félek, hogy ha megtudja akkor már tényleg elveszítem.


2017. nov. 23. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek huzzatok egymas idejet? Semmi baj a tavkapcsolattal, de nalatok mar semmi ertelme.
2017. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Ne mondd el. Nem csaltad meg.
2017. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem?
2017. nov. 23. 13:45
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Csak egy csòk volt ès persze nem is akartad nem tudtad kit csokolsz akkor felejsd el es halgass ha nem akarod elvesziteni
2017. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De rengetegen látták ők meg nem tudják mi is volt a helyzet igaz ők is részegek voltak. És másnapra meg sokan tudták, sőt már olyant is hallottam vissza, hogy lefeküdtem vele.
2017. nov. 23. 13:53
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Mondd el, hogy megverhesse az illetőt.

Valaki csókolgat, amíg ki vagy ütve, és ez a legnagyobb bajod, hogy elmondd-e, hogy ""megcsaltad""???? Neked mi bajod??????

2017. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ajjj már... Szakitsatok ez olyan undoritó ennek mi értelme van? Egy sáros tócsa ez a kapcsolat semmi értelme. Eleve minek jöttök össze ha masik orszagba lakik?
2017. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeretitek egymàst igazán. 3 év alatt nem találtátok meg a módját, hogy együtt legyetek?
2017. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki mi alapján mondja, hogy nem szeressük egymást. Én úgy érzem nagyon szeretem és még mindig szerelmesnek érzem magam. Az ő szeretetét pedig nem tudom kétségbe vonni. Nem oldottuk meg, mert nincs rá lehetőségünk, mindketten most érettségizünk még csak. Igaz, hogy nem azonosak a céljaink (én itt maradok egyetemre, ő ott) de amíg csak lehet, amig nem akarunk mással lenni és szeretjük egymást folytatjuk. Úgy gondolom elég reálisan lássuk a kapcsolatunkat, és azt, hogy hova tartunk. Most más volt a kérdés.
2017. nov. 23. 14:02
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

ez semmi.

mindek mondanád el?

sztem a barátod odakinn, már bocs de ennyi idő alatt tuti félrerépázott.

2017. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!