Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek ki egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy szeretői viszonyból? Két és fél éve tart, volt lebukás, ő asszonnyal maradt, de közben a mi viszonyunk se szűnt meg. Egy munkahelyen dolgozunk, de nagyon nehéz hogy nem lehet így n

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 23:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
maradj csak egyedül,jó neked igy.
2017. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Több mint tíz évet voltam kapcsolatban ez előtt. Van fogalmam a normális életről csak képtelen vagyok rá.
2017. nov. 26. 00:08
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rá képtelen, hiszen egyszer már sikerült. Pszichológushoz meg nem a gyenge emberek járnak, hanem azok, akik elég erősek ahhoz, hogy egy kicsi segítséggel kimásszanak a kakából. A pszichológus nem csodatévő, nem fogja helyetted megoldani a bajodat, de irányt mutat, hogyan oldd meg Te magad. A szeretői viszonyból meg úgy lépj ki, hogy növeszd vissza a gerincedet.
2017. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A pszichológus azt mondja amit én is tudok és nap mint nap elmondok magamnak és mégse tudom megvalósítani. Ezért felesleges elmenni, jól tudom mit mondana.
2017. nov. 26. 00:16
 15/29 Interferencia ***** válasza:
100%

Ez csak buta kifogás egy megoldási lehetőségre, remélem te is érzed.


De akkor inkább sínylődj még ebben a szerepben addig, amíg már neki sem kellesz, mit bánom én.

2017. nov. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2017. nov. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

Ha már lebukás is volt, mégis az asszonnyal maradt, akkor tényleg nincs mire várj. Pocsékolod az időd. Arra gondolj, abból van a legkevesebb. Telik-múlik nem jön vissza. Fejezd be vele, tiltsd le telon, üziben, emailon, minden létező helyen. Megtudod tenni, csak légy erős. Munkahelyen meg nézz át rajta. Vagy ha van rá mód, kérd át magad más osztályra, vagy válts akár munkahelyet. Tudom baromi nehéz megtenni, de saját érdekedben tedd meg.

Mondom ezt úgy, hogy 4 éve hasonló helyzetben vagyok, csak mi nem egy helyen dolgozunk. Szerelmemnek felesége van. De mi nagyon egyek vagyunk, sokat vagyunk együtt, majdhogynem párhuzamosan kettős életet él. De ha lebukna és mégsem változna semmi, ott lenne vége az egésznek azonnal.

2017. nov. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Bence_ ***** válasza:

Akkor birkózz még az egoddal.

Pszichológushoz a gyenge emberek járnak és csak azt mondaná amit te is tudsz. Értem szóval te azért vagy ebben a kapcsolatban mert neked jó!

Vagy esetleg a pszichológus láthat olyan utat amit Te nem veszel észre.

Aki fogorvoshoz, szemészhez, belgyógyászhoz megy azok is gyenge emberek? 😀

2017. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod mit mondana a pszichológus? Én úgy jártam vele, hogy azt hittem, orbitális baromságot mondott. Nem is mentem hozzá többet. Aztán kb.10 év után rájöttem, hogy teljesen igaza volt. Akkor, ott nem is fogtam fel, de sínre rakott. De az úton nekem kell menni.
2017. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő vagy.

Ha férfi lennél már szétszedtek volna.

2017. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!