Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha hosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha hosszú, közel 20 éves házasságban kiderülne férjetek megcsal?

Figyelt kérdés
Túl lehet ezen lenni, túllépni, megbocsátani? Nem egyszeri botlás, és nem nőzött mindenféle nővel hanem 3,5 éve ugyanazzal a nővel tart fenn viszonyt. Telóját kint felejtette, véletlenül villant fel az üzenet. Szoros, napi kapcsolatban vannak.
2017. nov. 26. 06:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki az ajtót.
2017. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem lepődnék meg. Már nincs olyan hosszú párkapcsolat, ahol ne lenne megcsalás.


Én ezt megoldom úgy, hogy sose fogok házasodni és gyereket szülni, pasikat meg le kell cserélni 2-3 évente.


Sajnálom, hogy így alakult neked. Sok erőt kívánok a továbbiakban!

2017. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
14 év után csalt meg,szintén szerető,kidobtam....szakított a nővel,ígért fűt-fát visszafogadtam.Biztos megbánta,rájött mit veszített,újra kezdjük...aztán kiderült megint,hogy más nőnek írogat.Szex nem volt szerinte,de nekem a múltkori megcsalás miatt ez már elfogadhatatlan.Ha én voltam olyan nagylelkű (hülye???!!!) hogy visszafogadtam talán meg kellett volna becsülnie.Te ne légy ilyen buta liba.Válj el!
2017. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

hogy lehet ez kérdés egyáltalán, kérdező??!!


önérzeted, méltóságod, tartásod hol van???


válás! megszabadulás! távolódás!

2017. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 év után és 2 gyerek után csalt meg. Én visszacsalnám, de nincs kivel.

29/f

2017. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 év után csalt meg, nem igaz, hogy mindig észre lehet venni, mert nálunk a férjem megtiltotta a szeretőjének, hogy hívogassa őt, sms-t írjon neki, nincs fent facebookon stb. Ráadásul a férjem kötetlen munkaidőben dolgozott, sok munkája vidékhez kötötte, így nyugodtan munkaidőben le tudta rendezni a dolgot és péntek déltől hétfő reggelig semmi sem volt különös esemény. Meg esténként se, mikor hazatért. Az sem igaz, hogy nem kapott meg mindent és ezért járt el, mert volt, hogy szexhétvégét tartottunk és 3 napig ki sem keltünk az ágyból már fájt mindenünk, hétfőn mégis ment a szeretőjéhez!Kedden újra hozzám..stb. Mikor lebukott, esküdözött, hogy csak szex miatt kellett neki a ő, de minek, ha azt tőlem is untig megkapta, mindig azt mondta még sok is vagyok neki. Én nem bocsátottam meg neki.
2017. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy bukott le a férjed, ha a nője ennyire tiltva volt hogy írjon, hétvegén meg egyáltalán nem volt köztük semmilyen kapcsolat?
2017. dec. 17. 19:58
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindig eszrevenni,nem argus szemmel figyeli az ember a ferjet( legfeljebb ha mar megtortent vele ilyen).

Ha ugy viselkedik mint maskor ,reggel hazajon melobol,lefekszik eszik stb.(ejjel meg felrekufircolt meloban)nem veszed eszre.Plane,ha magadbol indulsz ki es nem feltetelezed rola,h megtenne ilyet.

2017. dec. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!