Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elcsattant egy csók, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsattant egy csók, de nem akartam akkor ez megcsalás vagy így megbocsájható lenne?

Figyelt kérdés

Volt egy elég komoly beszélgetésem a barátommal,akivel történetesen csak barátok vagyunk,korábban sem voltunk kapcsolatban. Mikor el akartam tőle köszönni véletlen nem az arcára sikeredett a puszi hanem a szájára. Pont egyszerre fordítottuk ugyan abba az irányba a fejünket és gyorsan is történt ugye,ezért kicsit össze ért a szànk. Eléggé zavarba jöttem,mert amikor elhúzodtam bocsánatot kértem mire ő fogta az arcomat és nagyon hirtelen magához húzott és csak úgy megcsókolt. Az már szándékos volt! De nem viszonoztam a csókot. Eltoltam magamtól és rá szóltam,hogy ilyen most fordult elő először és utoljára is. Nagyon dühítő volt számomra ami történt,de nem szakítottam meg a barátommal ezért a kapcsolatot. Évek óta a barátom. A csókról nem beszéltünk semmit.


A páromnak nem szóltam erről. Nem tudom elképzelni,hogy erre mit reagálna,mondana nekem? Szerintetek ez megcsalás? :( Nagyon félek,hogy ha elmondom akkor félre ért vagy foggalmam sincs,csak rossz érzésem van azóta és gyomorgörcs tör rám napok óta. Valaki volt hasonló helyzetben? :(


2017. nov. 27. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem megcsalás. Az első véletlen volt, a második pedig az akaratod ellenére történt.
2017. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
nem szabad elmondani neki. Temesd el magadban, majd elmúlik. Többet iilyet ne csinálj
2017. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
47%
Én nem mondanám el.
2017. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Soha többet nem fordul ilyen elő többet! Puszit sem szoktam adni senkinek,neki is csak azért adtam most,mert barátilag történt és megöleltem először. Én csak lelki támasz akartam lenni,megakartam picit nyugtatni. Nem akarom elhinni,hogy pont a barátommal aki évek óta a barátom....vele történik meg egy ilyen abszurd szituáció.
2017. nov. 27. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám. Nem tudok hazugságban létezni. Minden hülyeséget elmondok a férjemnek, mert mardos a bűntudat, ha nem teszem. Szerintem meg fogja érteni a pasid. A baráttal egyébként lehet, hogy kicsit jegelném a barátságot ezután..
2017. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem megcsalás, mert akaratod ellenére történt.

Elmondani sem kell, lelkiismeretedet se furdalja, mert nem volt akarattal, tiszták a kezeid.

2017. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem megcsalás és elmondani is felesleges.
2017. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondani, csak fölösleges drámázás lenne belőle.

Meg ez nem szándékos volt, mert az elsőnél véletlen pont úgy fordult a feje, hogy az arcrapuszi a száját is érintette, a másodikat meg te nem akartad, és ellenkeztél is.

2017. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha furdal a lelkiismereted, el kell mondani. Ha nem, ne szólj egy szót sem. Te érzed.
2017. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!