Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ha a párotok sztriptíz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok sztriptíz bárban volt az megcsalás?

Figyelt kérdés
Ha ilyen helyen más cicit, puncit lát, az megcsalás?

2017. dec. 5. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de személy szerint én megundorodnék a páromtól, ha emberileg olyan igénytelen lenne, hogy ilyen helyeket látogat.
2017. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Én semmilyen esetben nem fogadnám el, hogy ilyen helyre megy. Én szakítanék, és keresnék egy becsületesebb embert.
2017. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Kezdjük azzal, hogy ha a páromnak olyan haverjai lennének, akik a saját, vagy az ő legénybúcsúján sztriptízbárt igényelnének szórakozásképp, nos akkor nem lenne a párom.

De jól mutatja itt pár válasz is, hogy a nők mennyi mindent benyelnek, mert az amcsi filmben is az volt, meg ebben nincs semmi. De van. Primitív dolog és normális embernek ez szintén az.

Amúgy meg megcsalás az, amit a párok megbeszélnek, hogy az.

Én úgy vagyok vele, mint lollipop, nem érezném annak, de annyira csalódnék benne, hogy ennyire primitív ember, hogy ez neki kielégítő szórakozás, hogy azonnal elhagynám.


Amúgy nem értem ezt a legénybúcsús dolgot. Annyira erőltetett. De ha már valakinek van, a sima buli, iszogatás, társasozás már nem is jó?

2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

"De jól mutatja itt pár válasz is, hogy a nők mennyi mindent benyelnek, mert az amcsi filmben is az volt, meg ebben nincs semmi."


Ugyanezt látom a környezetemben. :D Folyton panaszkodnak a lányok, hogy miket csináltak a fiúk, én meg csak annyit tudok erre mondani, hogy nem kellett volna mindent megbocsátani, hanem az első komisz húzásuknál el kellett volna búcsúzni. A nőknek nem az elvárásaik magasak, hanem a toleranciájuk. :D Ha kicsit szigorúbbak lennének egyből megtalálnák a boldogságot, de saját magukat minősítik lábtörlővé.

2017. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
A legénybúcsú régebben azt jelképezte, hogy miután a férfi házasságba lép, kevesebb idöt tud a haverokkal tölteni, hiszen a családjára kell fordítani a figyelmét. Az lenne a legénybúcsú lényege, hogy a férfi "kiéli" magát egyszer utoljára, csak épp manapság ezt a szexuális értelemben való kiélésre gondolják, pedig nem ez volt / lenne a lényege.
2017. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azért nőként is engedjétek meg, hogy hozzátegyem, hogy nem kellene a pasikra terelni az egészet. Egy lánybúcsú is lehet ilyen. Mindkét oldalon esnek meg hasonló dolgok. Ne legyen ebből (is) férfi-női harc.
2017. dec. 6. 12:49
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok. Nem gyűlölködésből írtam, egyszerűen reagáltam arra, hogy valaki szerint legénybúcsún elfogadható. Én leírtam erről a véleményem, miszerint nem. A kérdés meg erre kérdezett rá. Részemről bármikor is csinálná, undorítónak tartanám.
2017. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
46%
Miért megy sztriptíz bárba? Mert nem kap meg valamit? Ahammm
2017. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!