Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál miért különböztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál miért különböztetik meg a két nem vétségeit?

Figyelt kérdés
A férfiak esetében mintha inkább felmentést kapnának tettük alól, legfeljebb kalandornak tartják őket, a nőket meg egyből lek*rvázzák. Miért?

2017. dec. 7. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én meg úgy látom, mindkét nem által elkövetett megcsalásért a férfiakat teszik felelőssé... ezt hogy magyarázod?
2017. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sőt, úgy tűnik, puszta látszat esetén (amikor megcsalás nem is történt, csak pletykálják pl.) is rosszabb a nők megítélése. A nők véres szájjal szidják azt, akiről pletykálnak, míg í férfiak, legfeljebb jót mosolyognak férfitársukon, ha "kalandozott", jobban kiállnak egymás mellett.
2017. dec. 7. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem az adott embertől függ, aki ítél.

Azt látom, hogy aki hajlamos lenne erre, abból a férfi a férfit, a nő a nőt menti fel (a férfi szemszögéből: ha férfi teszi, jaj, hát a férfi az így van bekódolva / biztos nem adott meg mindent az asszony stb., a nő, akkor mekkora k...a. A nő szemszögéből: a pasas egy görény, a nőt biztos elhanyagolták) . Sztem meg undorító dolog mind a kettő.

2017. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert a férfiak tökéletes nőgyűlölök 🙄 Hülye s.eggfejek, bezzeg nekik el van nézve minden
2017. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Hát nem tudom kérdező, lehet, hogy csak én mozgok normálisabb körökben, de az én környezetemben egyformán elítélik mind a férfi, mind a női félrelépést...

Amúgy meg kevered a szezont a fazonnal, a kommentedben már nem az a problémád, hogy kiket hogy ítélnek meg, hanem hogy kik (!) hogyan ítélkeznek. Nagyon nem ugyanaz.

Egyes, te meg nyisd ki a szemed, és bújj ki a telódból! Az, hogy a neten látsz néhány “habzó szájú feminácit” - vagy hogy mondjátok -, az nem jelenti azt, hogy a való világban is mindig mindenért a férfi a hibás...

2017. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha a nőknek elfogadjuk az evolúció kódolta ösztöneit, akkor a férfiakét miért ne fogadnánk el?
2017. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Bizony megkülönböztetés van, ha egy férfi lép félre akkor disznó, csak dugni akar, felelőtlen hülye *dákó*, és minden férfi olyan.


De ha egy nő csalja meg a férfit, annak oka van, elhanyagolták szegényt, rosszul bántak vele, nem elégítették ki, és a pasi megérdemelte hogy megcsalják. :)

2017. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre röviden az a válaszom,hogy szerencsére nem minden férfi/nő gondolkodik így. Mármint,hogy az a nő akkor egy k**va a férfi pedig felman mentve bűnei alól és még kitüntetés is jár neki,mert ő mekkora macsó már..nem de? Különben tényleg nekem is ez a meglátásom,de vannak azért akik nyilván nem így gondolkodnak és nem fogják azonnal megbélyegezni ember társukat. Legalább ismernék a teljes sztorit vagy valami..könnyű dobálózni a szavakkal. Tudod..sok a hülye! Ne is foglalkozz vele! Én addíg amíg nem "ismerem" a másikat,nem tudom mi történt pontosan nem fogok pálcát törni más feje felett. Azonban önmagában az,hogy megcsaltuk a párunkat nem szép dolog bármi is volt az oka..más megoldás is lehetett volna. Erről szimplán csak ennyi a véleményem!


L

2017. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!