Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál ki a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ki a hibás valójában? Többi Lent.

Figyelt kérdés
A nők azt vallják ha egy férfi félrelép akkor a nő a hibásabb aki "elcsábitotta" ha a nő lép félre akkor a férfi általában őt okolja nem akivel félrelépett,ezt figyeltem meg,ez menyire életszerű,mert a nők azt mondják a férjüket,párjukat az adott nő "csábitotta el" a férfiak pedig a feleségüket,bar,nőjüket okolják elsősorban. A másik érdekesség,hogy a nők inkább a lelki megcsalást tartják nagyobb rossznak,ha beleszeret a párjuk egy másik nőbe,a férfiak inkább azt fájlalják jobban ha a párjuk lefekszik félrelépésnél,én ezt figyeltem meg,és ezt olvasom sok helyen. Vélemény? Enyire másképpen értelmezik a megcsalást a nők és a férfiak?
2016. nov. 29. 04:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

MINDIG a megcsaló fél a hibás. Ő él kapcsolatban, mondhat nemet is, nem erőszakról van szó.

És hiú ábránd, az is megcsalás, ha nem szeretsz bele a partneredbe, és te vagy a hibás, nem a másik nő.

A megcsalás az megcsalás.


N

2016. nov. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
18%
Kedves 1-es mi mindketten kapcsolatban voltunk és a nő csábított el. Mindketten hibásak vagyunk. De nem érzem ezt bűnnek. Szeretetet adni és szeretve lenni jó dolog. És hiába fogadsz örök hűségét ha otthon már nem kapsz semmit. A normális az lenne ha a párok vennének be közös megegyezéssel férfiakat,nőket,párokat az életük színesítésére. De erre kb egy százalék képes, mert önzőek,féltékenyek vagyunk. A másikat a magántulajdonunknak tekintjük. Nem ismerjük el, hogy nem monogámok vagyunk, a kapcsolatok nagy része nem működik. De egyszerűbb köpködni meg álszent módon képmutatónak lenni. Szeretkezz ne háborúzz! Nagyon irigylem azokat a párokat akik szeretik egymást, több gyermek után is sok a szex és még másoknak is örömet okoznak. Mondjuk csak egy ilyen párt ismerek személyesen. Most lehet nullára pontozni. 39f
2016. nov. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2-es van ebben némi igazság
2016. nov. 29. 05:40
 4/33 anonim ***** válasza:
55%

Nos, minden megcsalás abból indul ki, hogy valami nem működik jól, valamit a megcsaló hiányol a párjából, tehát valamilyen szinten akit megcsalnak az is hibás valamiben.

De legfőképp a megcsalót tartom hibásnak, hiszen előtte ott a válaszút: IGEN-NEM.

Máredig ha rálép a megcsalás útjára, akkor a felelőség őt terheli.

A 3. fél szerintem ritka esetben hibás, még akkoris, ha tud a megcsalt fél létezéséről.

Én őt egy "eszköznek" tekintem 2 ember béna kommunikációjának.

Tehát én azt tartom, ha egy kapcsolat végképp kifulladt, úgy a normális és tisztességes, ha odaállok a másik elé és közlöm vele, h ennyi volt.

Szerintem ez a normális. Dehát jó ezer más indokot találni és kibúvót arra, hogy miért nem vagyunk teljesen őszinték a másikkal és néha magunkkal sem.

2016. nov. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Igen, #2, de ha nem működött a házasságod, azt a feleségeddel kellett volna megbeszélned, vagy elválni, mert a megcsalás rohadtul nem segít.


A kérdésre válaszolva a megcsaló fél biztosan hibás, sokszor persze a megcsalt fél is hozzájárult közvetetten a dologhoz (elhidegülés, pl.) de olyan esetről is tudok, ahol nem. A harmadik fél szerepe nagyon kérdéses, értékrendtől függ: nekik nem felelősségük a házasság rendben tartása, és legtöbbször nem is ismerik a megcsalt felet, akinek rosszat tesznek, szóval - bár én is elítélem azt, aki mások kapcsolatába bekavar - nem értek egyet azokkal a nőkkel, akik egyértelműen a harmadik felet hibáztatják a megcsalásért. Véleményem szerint ők is azért csinálják ezt, mert így meg tudnak bocsátani a párjuknak, és nem kell azonnal szakítani/elválni, amit sokuk nem szeretne.

2016. nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Az a szép, amikor a félrekefélésre filozófiát is gyártunk. Nyilván a társadalmi nyomás tehet róla. Vagy a Vénusz meg a Mars együttállása? Vagy valami más? De hogy nem én, aki félrekeféltem, az tuti.

Ha a kapcsolat kizárólagos mérőeszköze a szex minősége, mennyisége, és a szexuális vágyaid kiélése, akkor 100 %, hogy félre fogsz kefélni.

Szeretném hinni, hogy egy család nem azért család, mert a szülőknek éjjel nappal a kefélésen jár az agya.

2es. Te meg nem véletlenül csak 1 párt ismersz, akik orba szájba, párokkal, mittudomén kikkel dugnak. Ugyanis viszonylag kevés szociopata szaladgál a világban, szóval 1 millióból ki lehet fogni két darabot.

2016. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%

2-es,b+! Ha nem jó otthon,valamit nem kapsz meg vagy éppen semmit nem kapsz a párodtól,akkor kinyitod a kicsi szádat és szólsz vagy szakítasz!

Ez nem lehet olyan nehéz,de nyílván a félreqrás sokkal izgalmasabb,mint azt megmondani a párodnak,hogy bocs,de már nem szeretlek.

2016. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy ki a hibás?


az a lényeg, hogy a barátod valami olyat csinált, amit nem tudsz elfogadni, max beletörődsz.


egyébként ez az érzelmi megcsalás-dilemma: tegyük fel, hogy a barátom másnak önti ki a szívét. ilyenkor két lehetőséget látok:


1. akar még velem maradni, de egy csomó baja van velünk, és nincs olyan fiúhaverja, akinek panaszkodhatna.

2. érdekli a másik nő, és csak idő kérdése, hogy mikor lesz szex. meg a körülményeké.


aki azt mondja, hogy érzelmileg meg lett csalva, az nem volt ott, nem tudja, mi játszódott le pontosan. ezért szerintem szóbeszédekkel különösebben foglalkozni nem kell. férfi meg nem fog neked olyat mondani, hogy érzelmileg éppen megcsalt téged, és bocsáss már meg.

2016. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%

Ki lenne a hibás? Senki.

Ez a beszéld meg, kész röhej ezen a téren. Egy pasinak, havi 3-4 az igénye, a párja ezer órákat is beszélhet, imádkozhat neki, hogy heti 4-5 legyen. A beszélgetéstől nem fog sűrűbben felállni. Fordítva is igaz, max a nő hagyhatja, hogy a párja rendszeresen megerőszakolja. Ugye, ez sem megoldás.

Hagyd ott, igen. Ez még nagyon könnyű, mikor egy bőröndöt kell össze pakolni és lépni.

Akkor viszont sokan meggondolják, mikor közös gyerek, lakás, vagyon van. A pár, nagyon jól el van egymással, mind ketten mindent megtesznek a családért.

Ezt már kevesen rúgják fel, mennek nyomorogni albérletbe.

Ilyenkor jön az, hogy az a fél, aki kevésnek tartja a szexuális életet, az keres valakit, vagy hagyja magát elcsábítani.

Itt a gyíkon is beszélgettem privátba olyan nőkkel, akik szeretik a párjukat, a család egysége tökéletes, viszont, falat kaparja kínjába, hogy ezer éve nem volt egy rendes orgazmusa. Akinek a szexualitás ne sokat jelent, az simán azt mondja, akarat kérdése a megcsalás és eszébe sincs ilyet tenni. Azok viszont, meg fogják tenni, akik a hiányától, napi szinten komolyan szenvednek.

2016. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

#9

Brühühü nagyon sajnálom őket. Nekem soha nem volt orgazmusom, és lehet hogy nem is lesz soha, mégse kaparom a falat, így is teljes az életem, Ennyire ne legyünk már ösztönlények. Sőt, olyan kapcsolatom is volt már, ahol sokkal kevesebb volt a szex, mint nekem jó lett volna. Eszembe se jutott a megcsalás.

Képzelem, mennyire szerethetik a párjukat, ha képesek belehazudni a szemükbe. Undorító.

2016. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!