Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben is teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben is teljesen elítélitek a szeretőt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy semmiképp sem dicséretes dolog egy házas férfi szeretőjének lenni,de tegyük fel hogy szexnél többet nem akar a szerető, nem várja hogy a férfi előbb utóbb lelépjen otthonról, stb.

Szerintem többnyire azokkal a szeretőkkel van gond, akik manipulálással, minden erejüket bevetve azon fáradoznak, hogy megkaparintsák az áhított férfit.

Esetemben pusztán erős szexuális vonzalom van mindkét részről, én nem akarok kapcsolatot viszont a szex hiányzik. Neki megromlott házassága van, amiből talán lépne, talán nem, de ez nem az én dolgom.

Mielőtt leszólnátok, tisztában vagyok azzal hogy ennek a dolognak súlya van, ezért beszélek elméleti síkon.



2017. dec. 7. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem veled dug, dug mással.

De ha mégis beleszeretsz, akkor lehetnek bajok.

De te egyedülálló vagy, neki van családja, szóval ez az ő baja.

Meg van a véleményem rólad is, de amint írtam, ha nem veled kefél, kefél mással.

2017. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hangsúlyozom, elméleti a kérdés. egy barátnőm tanácsolta, hogy miért is ne? és gyűjtöm az ellenérveket, mert a lelkem mélyén tudom, hogy ne.

Mindenki másképp gondolja ezt, véleményekre vagyok kiváncsi.

2017. dec. 7. 20:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igen elítélem ugyanúgy. De mindenképp a te döntésed. Úgysem az én véleményem számít neked. Én biztos, hogy nem osztoznék senkivel. Mondjuk a házasság megromlást ne vedd készpénznek, mind ezt mondja. Elképzelném, hogy előző este még a felesége p.nájában volt az a farok, amit ma a számba tesz.... fújj.
2017. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Ne érdekeljen ki mit mond erről.Ez olyan mint mikor a munkahelyemen azok a nők,akik kevertek házas palival,leszólják azt,akinél ez kiderül,bagoly mondja verébnek.Én is mondtam párszor hogy nős férfivel nem kezdenék ki,aztán mivel nagyon erős volt a szexuális vonzódás,nem hagytam ki.Az már nem az én gondom ha a férfi benn marad egy nem boldog házasságban.
2017. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Megbántad?

2017. dec. 7. 20:14
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Minden esetben elítélem azt, aki bármilyen okból összeáll egy hűtlen féreggel és belepofátlankodik más kapcsolatába, még ha indirekt módon is és egyébként nem vár tőle semmit. Kinek mi, nekem nem fér bele az értékrendembe, szánalmas olcsó ösztönlénynek tartom az összes olyan embert, aki hajlandó beállni szeretőnek.
2017. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha lebukik a pasas, elválnak, akkor kérdezd meg a gyerekeit, hogy számít-e, hogy nem szereted az apjukat, csak dugtatok.

Azt pedig előre nem tudhatod, hogy bele fogsz-e szeretni.

Szexhiányra független pasit is tízesével tudsz felszedni. De ha csak ő kell, az máris érzelem.

Aztán az ilyen "nem akarok tőle mást, csak szexet" sztorinak az a vége, hogy jövő karácsonykor bőgve fetrengsz otthon, miközben arra gondolsz, hogy ő most a fa előtt csókolózik a feleségével.


Azt meg se említem, hogy szerintem minden esetben megalázó "csak" szeretőnek lenni. Ciki, ha már csak a más maradékából tudsz válogatni. Persze, ha nagyon régóta nem kellesz senkinek, akkor érthető, ha leadod az igényeid.

2017. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ja még valami: ha csak szexhiány miatt keresel valakit, írd ki ide kérdésként, 10 perc alatt 15 privátot fogsz kapni minimum, akik szívesen segítenének
2017. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem a szeretokkel van a gond, hanem a kapcsolatban felre dugokkal.
2017. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem mindenki azt csinál amit akar ilyen téren. Nincs két egyforma ember.


Ez jól is kijöhet meg rosszul is. Voltam ilyen kapcsolatban. Úgy is, hogy együtt maradtam a párommal, meg úgy is, hogy nem. Egyiket sem bántam meg, mert mindegyik nagyon sokat adott. Ha elképzelem, mi történt volna, ha nem megyek bele egyikbe sem, akkor arra jutok, hogy gyerekes lennék és szar életem lenne.


Franciaországban állítólag mindenkinek van szeretője, az se baj, ha a párja tud róla, csak a szomszédoknak előtt kell titkolni. De Magyarországon is alig van olyan hosszú házasság amiben nem volt megcsalás. Aki most azzal jön, hogy a nagyszülei egymásnak éltek 50 évig... az olvassa el a nagymama meg a nagypapa naplóját. Van erről statisztika. De lehet, hogy a nagyszülők voltak az a 20%.


Előre is sanálom a bőszen lepontozókat, hogy nincsen mínusz pont :) 42f

2017. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!