Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges e két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges e két emberbe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

van kapcsolatom, kettő is. Mind a kettőt másért szeretem, mind a kettőre szükségem van, lehetséges h minden a kettőbe szerelmes vagyok?


természetessen tudnak a 3.-as felállásról



2017. dec. 9. 01:51
 1/3 anonim válasza:
90%
"ha egyszerre két emberbe vagy szerelmes, válszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szeretted volna bele a másodikba" az én vélemenyem szerint olyan igazi, mindent elsöprő pillangók a gyomorban érzést csak EGY személy iránt lehet egyszerre érezni. Nekem is volt, hogy kapcsolatban voltam és eszembe jutott, hogy hű de helyes az a pasi, vagy milyen szép szeme van, milyen lenne vele stb, de ez nem szerelem,ez vagy. Szóval mert valakivel jól érzed magad az,ágyban, csinosnak, vonzónak tartod,stb még nem jelenti hogy szerelem is vagy. A szerelem a világ legcsodáltosabb és egyben legfájóbb érzést. Ha valakit teljes szívedből igazán szerelemmel szerelem azt nem tudod egyik percről a másikra kiverni a fejedből és nem tudsz senkitsem úgy szeretni. Én életemben egyszer voltam szerelmes 7 évig tartott kihevernem. És ezalatt az idő alatt voltak kapcsolataim akiket nyilván megszerettem,vonzódtam hozzájuk de sosem szerettem őket annyira, mint Őt!
2017. dec. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, DE nem egyazon időben.


Az igazi szerelem szerintem DEFINÍCIÓ szerint olyan, hogy csak egyetlen emberbe lehetsz szerelmes. Ha kettőbe, akkor ott gebasz van.

2017. dec. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is az elsőnek van igaza a második
2017. dec. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!