Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők. Ha a párotokkal elmentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ha a párotokkal elmentek bulizni, pl discoba ahol rengeteg az idegen ferfi, a párotok féltékenykedik?

Figyelt kérdés
Csak felnőtt nők velemenyere vagyok kivancsi, 20ev folott. En ha elmegyek vele bulizni, le sem tudom kaparni magamrol, elkiser wc-re, a pulthoz, cigizni...mindenhova jon utana, es tanc kozben is olyan szorosan taapad hozzam, hogy zavar egy ido utan. Ha szolok neki kicsit vissza vesz, de hamar meggondolja magat. Arra vagyok kivancsi h a ti parotok is ilyen, ha kettesbe mentek bulizni? Ez normalis dolog? Amugy alapjaraton feltekeny tipus

2017. dec. 28. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az én pasim nem féltékeny típus, de ő is így viselkedik (kivéve a wc-re kísérgetést). Szerintem ez normális. Azért megyünk együtt, mert úgy akarunk lenni.
2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi már ritkán járunk szórakozóhelyre, se időnk, se energiánk erre. Inkább barátok jönnek át, vagy mi megyünk.

De ha mégis elmegyünk egy nagyobb buliba, akkor nem lóg a nyakamon. De azért tudom, hogy figyel :) na nem bizalmatlanság miatt, ez inkább csak olyan "vigyázok rád" tekintet.

29N

2017. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát csak érted. Mit csináljon magába egyedül? Menjetek többen, h legalább tudjon kivel lógni amikor nem vagy ott. Szerinted mit csináljon egyedül? Táncoljon mással? Az már azért zavarna, nem?
2017. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha zavar, miért őt választottad?
2017. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 marmint mikor mit csinaljon egyedul? :D azalatt a 5 perc alatt amig elmegyek pisilni, vagy kerni 2 piat? Meg a tancnal is nyilvan egyutt tancolunk, de nem kell olyan szorosan hozzam tapadni, hogy moccani se tok:D
2017. dec. 28. 18:18
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 szakitsak vele azert, mert neha napjan amikor bulizni megyunk, furan viselkedik.??:D
2017. dec. 28. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érett, felnőtt kapcsolatban a féltékenység soha nincs jelen, legyen bármilyen esemény. Mégis mi a francot féltékenykedjen? Tudja, hogy utálom a nyomulós gyökereket a bulikban, megcsalni meg úgy sem fogom. Mégis hogy a francba lehet megcsalni a párodat úgy, hogy egy légtérben vagytok és nem veszi észre? Ha meg valaki megpróbál fölszedni úgy is elhajtom. Akkor mégis minek féltékenykedne? Ez alapvető bizalom és a másik ismeretének kérdése.
2017. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Az en exeim ilyenkor normalisan viselkedtek. Csak akkor nem , ha nelkuluk mentem valamerre a baratnokkel.
2017. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Pasi vagyok bocs az offért. 3külön kategóriát különböztetnék meg. Volt úgy , hogy társasággal mentünk bulizni akkor tisztelem a társaságot amìg a társaság is engem. Volt exemnek egy barátnője(csüngője) aki nem tisztelte a kapcsolatunkat mert neki nem volt senkije. Magyarán nem akaszkodom a barátnőmre.Érdekes, sok lány nem szereti ha a pasija nem akar táncolni csak a szèléről vagy a bárpulttól nézi a lányt ,aztán ha valaki nyomúl helyre teszi a pasit. Másik kategória (5személyes egy autó) kèt pár megy bulizni, na meg egy sofőr kell ,vagy az egyedűl alló pasit viszik hátha jól alakúl az este neki. Ilyenkor a párok egymással foglalkoznak de látó távolságon belűl, pl lányoknak van pisi barátnőjük foglalnak asztalt még a pasik italt hoznak. Bár mivel sok a részeg bunkó ezért a két lányt is jobb elkisérni a wcig. Legtöbb helyen van előtte kanapés pihenő box ott meg szoktuk őket várni.Cigizni pl sokszor a pasi leűl a hideg székre és a lány az ölèbe , hogy ne hidegre kelljen űlni. De ahol van kinti púlt lányok cigiznek fiúk italt kérnek.

Harmadik. Volt párommal igényünk volt a kettesben bulizásra...tudod össze forró ritmusra vonagló testek , kimozdúlni a hétköznapokból. Amikor vagyunk mi és van a kűlvilág amit kizárunk.( Unokahugomnak volt egy barátja akivel ha kettesben elmentek valahová annyira tudtak együtt táncolni, hogy az egész hely irigyelte őket

...de ez lehet csak legenda.) Ilyenkor igényelte és elvárta a lány, hogy vigyázzak rá! Sajnos sok a részeg kanos kisfiu. Mi együtt szerettük jól érezni magunkat vagy ìgy vagy úgy.

2017. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltékenykedik soha, miért tenné? Bízunk egymásban, néha mindeki eljár bulizni kedve szerint, van, hogy külön megyünk, van hogy egyedül. Volt olyan, hogy valaki odajött hozzám, de a barátom tudja, hogy ha fel akarnak szedni, akkor úgyis elhajtom az illetőt, nem kell külön pesztrálni meg felügyelni, úgyhogy bele sem avatkozott.


Szerintem ez a fajta féltékenység már a nem norális kategóriába tartozik, de felettem meg ennek pont az ellenkezőjét mondták, szóval ezt neked kell eldönteni. Én biztos nem jönnék össze ilyen férfival (főleg, ha amúgy féltékeny típus). Ennek mindig az a vége, hogy az egyik teljesen alaptalanul bezárja és korlátozza a másikat egy csomó hétköznapi dologban (pl.: "ne viseld ezt", "ne menj el a barátaiddal", "nem dolgozhatsz nők/férfiak között").

2017. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!