Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, és úgy érzem kezdenek érzelmek kialakulni. Mit tegyek? (Hosszú)

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk együtt a párommal. Jövőre esküvő lenne,gyereket terveztünk stb. De van egy bökkenő. Kb 2 évente szexelünk. Megvan a férfiban minden,amire egy nő vágyhat,de a szex nagyon fontos. Az én többszöri kezdeményezésemre próbáltam megbeszélni,de valahogy sosem sikerült,mindig elhalasztódott a megoldás keresése,és a miértek felderítése. Ott tartunk,hogy megismertem egy férfit,aki teljesen tűzbe hoz. Találkozgattunk titokban,és lefeküdtem vele. Teljesen odáig vagyunk egymásért. Igaz,még sosem mentem el ,,úgy" életemben, ha értitek,de a testiség nagyon fontos része az én életemnek is,vágyom rá így 26 évesen. Szakítani egyszerűen képtelen vagyok a jelenlegi párommal, sok minden összeköt. De az új férfi...egyszerűen élek,halok érte. Gusztustalannak érzem magam,hogy ezt tettem a párommal,de úgy érzem,nem tudtam,és nem is akartam magamnak parancsolni,mert érezni akartam őt. Múltkor a párom előtt majdnem lebuktam,akkor beszélgettünk,és mondtam,hogy már nem szeretem,de mintha meg sem hallotta volna,és azóta sem volt róla szó. Hagyjam,hogy teljen az idő,és talán az majd mindent magold? Majd alakul minden magától? Mit tegyek? Úgy érzem a jelenlegi helyzetben megőrülök. :(

2017. dec. 31. 12:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek komoly munkahelye van,mindketten jól keresünk. Nem ez számít.
2018. jan. 1. 21:12
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudod hatarozottan megbeszelni a problemakat, ezert rad se bagoznak. Nem kell kimondani, hogy nem szereted, a parod nem hulye, hogy eszre vegye. Valoszinuleg azt varja, mikor lesz benned annyi gerinc, hogy kitalalj a titkos kiruccanasokrol. Azert is gondolom ezt, mert annyira gyengenek tunsz az irasod alapjan, hogy nem vagy kepes szakitani.

A gusztustalan szot gyengenek tartom, inkabb hivnalak reteknek.

2018. jan. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2018. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!