Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell együtt lenni valakivel ha közben másra vágyik mást keres?

Figyelt kérdés
Van egy szimpatikus lány a munkahelyen. Nem az a tipikus szépségideál(ránézésre egy egyszerű átlagos 24 éves lány)de nekem mégis tetszik. Pont ez tetszik benne,hogy egyszerű nem az a pláza cica tipus. Sokat beszélgetünk együtt és jól érezzük magunkat,igazi mély beszélgetések vannak köztünk(más nem történt köztünk).Én közbe szerelmes lettem bele. Csak minél jobban megismerem annál sötétebb dolgokat tudok meg róla. Volt 2 komoly kapcsolata és mindakettőt többször megcsalta. Aztmondja,hogy nem állt ki mellette a barátja meg ilyesmi és volt akivel fél évig összejárt titokba,volt akivel hónapokig.olyan is volt,hogy egyszerre 3 férfival párhuzamos kapcsolata volt. Ezek a dolgok sokkoltak,mert nem gondoltam volna róla.Aztmondta azért tette mert azok legalább foglalkoztak vele,de mondom neki ott kellett volna hagyni az állandót ,ha keresgélni akar.Aztmondta így kényelmes volt... Különben biztos ,hogy összejöttem volna vele,de így nem merek és nagyon dühít amiket csinált ,mert szerelmes vagyok bele. Mit tennétek a helyembe?
2018. jan. 16. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ember gondolataiban tudnál olvasni, meglepődnél, hogy ez hányra igaz. Mindenki előadja a szépet és a jót, de az emberek kb. fele lépett már félre. Attól, hogy valakivel jól ellehet beszélgetni, még lehet morális csőd.
2018. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Én értékelném az őszinteségét és nem félnék
2018. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kis sunyi ribiket könnyen ki lehet szűrni külsőre,de itt nagyot tévedtem és nem tudom mire vélni az egészet.
2018. jan. 16. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Rengeteg ember gondolja ezt. A helyzet az, hogy a legkomolyabb embereknél pont ugyanannyi lép félre mindkét nemben, mint az első látásra ribiknek tűnő lányoknál.
2018. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért abba nem lennék biztos,ismerek több ilyen ribi kinézetű lányt könnyebben belemennek szexkapcsolatba,egyéjszakásba ,megcsalásba. Lehet az egszerűbben kinézők közül de sztem abból kevesebben,azok inkább szeretetéhségből meg hasonlókból mennek félre,de sajnos az se valami szép dolog . Sok nővel dolgozok együtt 6 éve és elég sok mindent megtudtam.
2018. jan. 16. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Elhiszem, hogy ismersz egyszerűbb ribiket. Nem is azt mondtam, hogy nincsenek. A másik kategóriájú embereket nem ismered. Teljesen komolynak tűnő családanyák is pont ugyanúgy félrelépnek, csak nem olyan látványosan.
2018. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert újdonság, mert botrányos, mert szenvedélyes, mert izgalmas...


Halmozza az élvezeteket, így érzi, hogy él! 😊


Szerintem még te is összejöhetsz vele, csak hát ugye... ez komolytalan kapcsolat lesz.

2018. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kis sunyi ribiket könnyen ki lehet szűrni külsőre"...


Ezek szerint mégsem, mert ez egy sunyu ribi. :D Bocsi.


ÉS ezek nem egyszeri megcsalások, hanem fél éves viszonyok, a te megnevezéseddel a "komoly" kapcsolata alatt.


Azért tekintve, hogy 2 komoly kapcsolatot is említettél, mondjuk azt is zsámításba vehetnéd, hogy nem biztos, hogy a pasik voltak mindig a szemetek.. Lehet neki van lelki baja, nagy "szeretetéhsége" ahogy írod, és az is simán lehet, hogy a pasi lehetett rendes is vele, csak épp nem úgy, ahogy neki megfelelt.


+Azt is megsúgnm ezen kívül halkan csendben, hogy írod:

"de mondom neki ott kellett volna hagyni az állandót ,ha keresgélni akar. Azt mondta így kényelmes volt.."


NEkem ez nem olyan válasznak tűnik, hogy " igen, tudom, hogy nem így kellett volna, soha többé nem engedem meg senkinek, hogy iylen helyzetbe kényszerítsen, hogy én menjek félre."


Magyarul nem hiszem, hogy annyira rossz döntésnek vette volna, vagy változott volna azóta... Jellem.


Persze össze lehet jönni vele, de azért remélem tudod, hogy borítékolható, mit lép az első komoly összezördülésnél..

26N

2018. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

aztán nem mondok inkább semmit, kivételek is akadnak. Maximum megégeted magad, viszont utána elég gáz lesz együtt dolgozni..


Ez amúgy tipikusan olyan eset, amikor a nők akarják megváltoztatni a rossz fiút, aki hajtja a pi.sákat és nőzős típus.

Férfiban meg kb az megy, hogy "csak egy rendes pasi kell neki".

2018. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"...olyan is volt, hogy egyszerre 3 férfival párhuzamos kapcsolata volt." Hát, nekem ez így egy kicsit sok lenne...
2018. jan. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!