Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaha ezt el fogom felejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha ezt el fogom felejteni? Normális ez?

Figyelt kérdés

A barátom hónapokkal ezelőtt megcsalt haragból és dühból egy olyan emberrel aki már korábban is el akarta tőlem venni.

Megbocsájtottam a barátomnak,ennek számos oka volt és tudom,hogy helyesen tettem.

De valami maradt bennem és nem tudom hogy ez normális-e...állandóan annak a lánynak nézem a közösségi oldalait akivel megcsalt, féltékeny is vagyok rá néha pedig talán nem is lenne okom

És nem telik el úgy nap,hogy ne gondoljak erre és rá...

Egyszerűen nem birom elfogadni hogy ez a lány nem csúnya és amikor feltesz valami új képet mindig összetörik a szívem és arra gondolok hogy ő mennyivel jobb nálam,pedig ez nincs így azok szerint akik tudják hogy ki ő..



2018. jan. 16. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kar hogy igy gondolod, mert tobbszor is megcsalt vele azota.
2018. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék erre a "számos okra", nagyon érdekesen hangzik, hogy vajon mik adnak jogot a megcsalásra egy kapcsoaltban. Tényleg.
2018. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellenének az okok és a megbocsájtási mechanizmusodat is kéne részletezned. Azért mondom, mert voltam a te helyedben és sok múlik azon, hogy hogyan fogod fel, hogyan bocsájtasz meg, milyen sebeket kapsz az esettől.
2018. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

nem a csajra kléne fújni, hanem a gerinctelen, tisztrsségtelen pasidra, aki elárult és megcsalt téged.


a megcsalásra nincs jó indok, így a haragból, bosszúból történő félrekefélés egy szar ürügy, ami nem menti fel semmi alól, csak azt bizonyítja, hogy mennyire éretlen, gonnosz revánsot vett rajtad.


olyan pedig nincs, hogy egy másik nő el akarja venni a csávódat, és csak ő hibás, de a pasid egy angyal.


senkit nem lehet elvenni senkitől, a vásár 2 emberen áll.


a pasid benne volt a buliban, önként, tudatosan csalt meg, nem pedig elvették tőled.


a bajod az, hogy tudat alatt pontosan érezheted, hogy nagyon nem okés, amit a csávód tett, és valszeg súlyos önértékelési problémáid vannak, hogy miután így megalázott, megcsalt, te voltál olyan hülye, hogy visszafogadtad.


továbbá nincs elég önbizalmad, szar az énképed, és azért hasonlítgatod magad a másik nőhöz.


semmi tartás nincs benned, női, emberi méltóság.


ha lenne, kibobnád azt a szar alak pasidat, és belátnád, hogy ha tényleg szeretne, tisztelne téged, nem csalt volna meg, soha, semmilyen körülmények között.

2018. jan. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kíváncsi lennék, hogy milyen jó oka lehet a megcsalásnak, amitől jogos lesz a megcsalás :D Ismerem a helyzeted, engem is csaltak már meg. Megbocsájtottam, hiba volt. Megcsalásra nincs jó indok, kivéve ha pisztolyt nyomnak a fejéhez. Ne csapd be magadat.
2018. jan. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem is azt mondta, hogy bosszúból csalt meg, mert nem érezte jól magát a kapcsolatunkban már. Egyszer megbocsátottam, de hiba volt, mert utána is csalt vele. Amikor otthagytam, akkor 5 nap múlva már a másik nő lakott vele.


Ha ugyanilyen típusú nő vagy, akkor sosem fogod elfelejteni, ez a tüske benned marad. 35N

2018. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezek után azt hiszed, helyesen tetted, akkor nem tudlak sajnálni. Csak szólok, ez a tüske sose fog elmúlni és mindig mérgezni fog. De gondolom biztosan megéri a gerinctelen takony párocskáddal maradni a nagy szerelem nevében.. Szánalom.
2018. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok ido kell,mire elhalvanyul benned..

Normalis,h nezegeted,akivel megcsalt,emberi kivancsisag,vagy nemtommi...

En is igy voltam vele...:( sok ev mulva is nezegetem,mar megszokasbol...:(

2018. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te még meg is magyarázod magadnak, hogy oka volt a megcsalásra ? Harag és düh ? Benned kisebbrendűségi érzést keltett, azt hiszed, hogy kevesebb vagy annál a nőnél. Pedig azelőtt nem volt úgy. Benned rombolt, és te nem veszed észre. Nem ragadhatsz örökké a múltban. Helyesen tetted hogy megbocsájtottál ? Nem. És mindig ott fog maradni a tüske. Mert téged szúr, ahelyett, hogy őt szúrná, azért, amit tett. Én nem kínoznám magam mellette.
2018. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!