Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha megölel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha megölelek egy férfit?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki még a szüleivel él és otthon rengeteget veszekednek,az apja simán neki megy a már felnőtt gyerekének ha annak nem tetszik valami és nem úgy ugrál ahogy az apa fütyül. Most nem akarom hosszan leírni,hogy konkrétan mi a helyzet. Ritkán találkozom ezzel a barátommal,mert az egyetem mellett dolgozunk is mindketten és én amióta párom van..kicsit kevesebbett tudok másokkal lenni. Most amikor találkoztunk akkor a párommal mentünk jégkorcsolyázni és jöttek velünk páran ismerösők utána mentünk étterembe. Akkor beszéltem ezzel a haverommal. Kérdeztem miujság vele,meséljen az otthoni dolgokról. Félre vonultunk,kimentem vele a levegőre az étterem elé. Beszélgettünk és a végén csak úgy megölelt engem. Lehet hosszú ideig tartott az ölelés,de szüksége lehetett erre,ez csak egy baráti ölelés volt. Nagyon levolt törve,meg zaklatott állapotban volt. Nem színészkedés vagy ehhez hasonlók. Komolyan baja volt neki. Aztán vissza mentünk a többiekhez. Már senki nem evett,csak beszélgettek ők is. A barátom kiderült,hogy engem bámulhatott végig az étterem ablakán keresztül,mert azonnal félrehívott és akkor vele mentem ki a levegőre. Azonnal azt kérdezte,hogy ez meg mi volt? Mi a fenéért bújtunk össze? Ölelkeztünk. Gyors elmondtam az okát amiről ő is amúgy tudott. Megrázta a vállát és folytatta tovább a veszekedést. Nagyon felmérgesítette magát. Én nem csináltam szerintem semmi rosszat. Amikor hazajöttünk akkor meg tovább folytatta ezt a cirkuszt. Nagyon elegem lett ebből. Folyton folyvást dőlt belőle az undorító szöveg,hogy a haverom túl teátrális,nem kéne sajnáltatnia magát,kihasznál engem meg a hiszékenységemet. Sértő és idegesítő ennyi baromság a párom szájából.

A haverom nevelőszülőknél él még. Nemsokára albérletbe megy,de az otthoni élete pokol. Ő nagyon érzékeny jóindulatú fiú. Szerény,csendes és visszahúzodó. Nem ezt érdemli. És a barátom viselkedése nagyon rosszul érint engem. Mit mondjak neki,hogy megértse még véletlenül sem akarunk a haverommal egymástól semmit! Nem is tudok férfiként tekinteni rá. Olyan mintha egy kisfiú lenne, mintha a kistesóm lenne az öcsém. Vagy ez akkor már megcsalásnak számít? Ha valakit megölel az ember? Mert kb erre utalt csak nem mondta még ki.


2018. jan. 20. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem megcsalás, de azért nincs rendben a dolog. Szerinted akkor is így ölelkeztetek volna, ha te is fiú vagy? Ha nem, akkor nem volt helyénvaló ezt tenned.
2018. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem számít annak és a párod úgy tűnik elég férfi helyette is.
2018. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

A baráti, megnyugtató ölelés mióta megcsalás? Főleg ebben a szituációban?


H..lye a barátod.

2018. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem olvastam el a regényt, mert anélkül is lehet válaszolni. A válasz: nem!
2018. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Eleve nem vonulunk felre tarsasagbol vacsorarol csak ugy. Baratkozni lehet, de tok vilagos, hogy a csavo azert neked sirja el a siramait, mert akar toled valamit. A lelkizesnek nem am elengedhetetlen kelleke az olelkezes.
2018. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem zavart,hogy elmentünk. Egyáltalán nem velem voltak elfoglalva. Mindenki mindenkivel beszélgetett. Én általában pont kimaradok ezekből, inkább csak hallgatom őket. A barátom is folyton beszél,beszél. Észre se vettek szerintem. Senkit nem zavart ez a dolog.
2018. jan. 20. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy volt ez megcsalás. A barátod betegesen féltékeny.
2018. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít annak. Én is megszoktam ölelni a fiúbarátaimat, ha úgy adódik és a páromnak semmi gondja vele, mivel tisztában van azzal, hogy ez csak egy ölelés. Meg azzal is tisztában van, hogy egy ölelés néha nagyon jól jöhet valakinek, aki rossz passzban van.
2018. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is öleléssel köszönök el a fiú barátomtól. Megkérdeztem a barátomat, szerencsére ő nem ilyen érzékeny, tudja h ez csak egy baráti gesztus.

Nagyon gáz h így áll hozzá. Éretlen.

2018. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás megölelni valakit.
2018. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!