Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben az esetben megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A férjem gyakran dolgozik külföldön, ilyenkor van, hogy két hónapig nem is találkozunk. A legjobb barátját "bízta meg" azzal, hogy távolléte alatt vigyázzon rám. Ez annyira jól sikerült neki, hogy az egyik este lefeküdtünk. Nem tudom, mit tehetnék...

Közös, kertes házra gyűjtünk, ezért dolgozik a férjem gyakran Németországban. Rendes, jóra való ember, szeretem, de a távolléte nagyon magányossá tett. Nem akarom neki elmondani, mert félek, hogy megbántanám vele. Mit lehet tenni? Ilyen esetben ez megcsalásnak számít?


2018. jan. 3. 07:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Bármilyen esetben megcsalásnak számít, ha mással fekszel le. Édes vagy, hogy attól tartasz, megbántanád, ha elmondanád. Ha kiderülne, mitől tartanál?
2018. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Áá, ebben az esetben nem... Te csak egy kis szeretetre vágytál meg a férjed legjobb barátjának a farkára. Mi lennr ebben a kivetnivaló? 🤔
2018. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ha kiderülne? Valószínűleg szakítana, de ez csekély probléma amellett, hogy milyen fájdalmat okoznék neki.
2018. jan. 3. 07:32
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
@Majomállat: állat kamu
2018. jan. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
#3 Nagy dolog az, ha valakiben érző szív dobog!!
2018. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz, akkor vegyük lajstromba: egy elqrvuló feleség+ egy " igaz" barát és egy kint güriző , átvert férfi. Szerintem gyorsan hagyd abba a félreqrást és hallgassatok örökre. Vagy mond el neki, és döntsön ő, amúgy ezt érdemelnétek.
2018. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Bármit is érdemelnénk, ez mellékes. Ha a férjem érzéseit veszem elsődlegesnek, akkor az a prioritás, hogy őt ne bántsam meg azzal, hogy megtudja az igazat.
2018. jan. 3. 09:47
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért van egy kis abszurditás a válaszodban, nem? Ti. amikor félreqrtál, akkor nem jutottak eszedbe a férjed érzései, és lelki állapota. Most még inkább a titkolózást választod erre hivatkozva. Pedig inkább be vagy tojva....
2018. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
8. Pontosan én is ezt akartam ínri :D H amikor qúrtál, akkor fogadok, h eszedbe sem jutott a párod. A 15 perc tényleg megérte, h a hátralévő életeteket hazugságban töltsétek el? Gratulálok a "szerencsés" 2018-as évetekhez... Ja, most nem vagy magányos, h megkettyintettek? Már átment a magány? Nem hiszem. Szóval, baromira megérte!
2018. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Miért, talán veletek nem fordult még olyan elő, hogy hibáztatok, mellyel ártottatok valakinek, és nem akartátok tovább rontani a helyzetet, ezért megpróbáltátok kihozni belőle a legjobbat (kevésbé rosszat) amit lehet?


Ebben az esetben az a legjobb a férjem számára, ha nem töröm össze a szívét az igazsággal.

2018. jan. 3. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!