Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok ilyen ultimátumot adna nektek?

Figyelt kérdés
Párom kijelentette, ha nyárra nem fogyok le, akkor elhagy. Körülbelül 10-15 kg plusz van rajtam. Megismerkedésünkkor is volt rajtam Ennyi. Ti mit tennétek?
2016. dec. 27. 20:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Elhagynám! Magadért fogyj le, ne azért mert azt mondja. Szeressen olyannak amilyen vagy
2016. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Érdemes egy lapáttal jól képen törölni, majd azonnal elhagyni ilyen esetekben.
2016. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Ultimátum? Heh! Azonnal szakítanék, és nyárra nemhogy 10-15 kilót adnék le, hanem párhuzamosan pont ugyanennyi izmot is szednék fel. :D Aztán siránkozhat a kis felszínes szar.
2016. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha szeretem akkor megtenném. Fontos,hogy kívánjon és vonzódjon hozzám a párom.
2016. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Bepuncsoznék mint állat és mire hazajön becsicsentve énekelném neki egy száll kombinéban a Padödőtől a Bye bye Szását...

Hiába... mindig is stílusosan tudtam szakítani !

2016. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő szeretne, akkor nem kérne ilyet. Ha jó voltál neki így, amikor összejöttetek, és te egyébként jól érzed magad a bőrödben, elégedett vagy magaddal, akkor most is jónak kellene lenned. Részemről egy ilyen (vagy egyébként, bármilyen) ultimátumnál érne véget a kapcsolat. Megelőlegezném a dolgot. Aztán persze, lehet, hogy magamtól is lefogynék, ki tudja, de azért ilyen emberre nincs szükségem, aki ultimátumokkal stresszel. A párkapcsolat nem erre való.
2016. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%

Arra nem gondoltál hogy nem csak nem esztétikus de egészségesnek sem nevezhető a 15 kg túlsúly?

Sosem értettem a túlsúlyos embereket, nem akarlak megbántani de miért derogálna neked normálisan kinézni? NEM NEM az a normális hogy 15 kg túlsúly van valakin mielőtt azzal jönnétek, hogy "köcsög gyúrósok" meg izomagyak meg ilyenek. Jobb mint a túlsúly még mindig. Attól hogy az emberek 70%-a elhízott még nem lesz ez normális. Fogadd meg a tanácsát és kezdj el fogyni tényleg. Magadnak is jót teszel vele hidd el nekem. Minden téren jót fog tenni. Nem a párodnak, neked

(ex dagadt)

2016. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Én már nem lennék vele!!


Amúgy hasonló szituációba kerültem én is. Mondjuk én saját magammal nem voltam megelégedve, elkezdtem fogyózni, lement 10 kg, de én közben szakítottam az akkori párommal, mert egy csinosabb csajjal kezdett találkozgatni. Egy hónapja találkoztam vele, pont egy kiskosztüm volt rajtam, rendesen kiemelte az alakom. Köpni, nyelni nem tudott mikor látott. A hajamtól kezdve, gyakorlatilag mindenhogyan megváltoztam. Aztán azóta már megpróbált újra közeledni felém. A lehető legnagyobb közönnyel utasítottam el.


Ha változtatni akarsz, csak magad miatt tedd, nem egy férfiért!

2016. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnám.


Itt most nem az a kérdés, hogy hogy egészségesebb vagy sem, hanem eleve igy ismert meg. Te kérhetnéd tőle, hogy ha pocakos pasira buknál, hogy hizzon meg mert igy nem tetszik neked? Nehogy már!


Rajtam is van plusz, igy ismerkedtünk meg, az én párom kimondottan azt kérte, hogy NE fogyjak le :-)

2016. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezőjét mondta. Ha nem hízok legalább 15 kilót tavasszal megyek a levesbe :( ezt minden nap mondja, és már kezd bosszantani. Pedig nem vagyok huu de vékony, bőven van rajtam fogni való.
2016. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!