Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az igaz lehet, hogy a postai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz lehet, hogy a postai dolgoznál nagyon megy a cégen belüli "tiktos viszonyok" aránya?

Figyelt kérdés
Egyik ismerős postás sofőr mesélte a kocsmában,hogy a postán össze vissza kever mindenki. Szinte minden sofőrnek van a cégen belül szeretője és állítása szerint ő az 5 év alatt mióta ott van már több mint 6 postás nőt megdugott és volt akivel évekig összejárt.
2018. jan. 28. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a postán ezeknek a kapcsolatoknak nagyobb az aránya, mint bármelyik másik munkahelyen? Mondj rá valami ésszerű érvet.
2018. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl a kevés fizetés miatti frusztrációt ezzel teszik elfogadhatóbbá. Kb egyenlő arányban vannak a nők és férfiak,rengeteg kerül egymással munkakapcsolatba,így megismerik egymást és ott alap a tegezés,nyáron lenge öltözetbe ott vannak egymás mellett egész nap,könnyen megkívánhatják a másikat.
2018. jan. 28. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Postai sofőr voltam, nem is hallottam ilyenről. Elvben volt "ott alvós posta" határ menti kis települèsen. Oda a terîtő ès gyűjtő járatot is ugyanaz vègezte kettő közt 2-3 óra kiallás az ebèdidőben lehetett volna ezt azt de amúgy elég esèlytelen
2018. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz lehet, ahogy sok más szakmára/munkakörre is, pl. vendéglátósok, eüsök, színészek... ez nem a munkától, hanem az emberektől függ.
2018. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegeződés? Ööö, kollégák között szerinted nem alap? Lenge ruha? Postán? Sosem láttam, ellenben irodában igen.

Amúgy meg a legtöbb munkahelyen ez megy. Orrba-szájba csalják egymást az emberek. Ilyen világ ez.

2018. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez helytől és személytől függ. Van ahol megy, van ahol nem
2018. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Miért lenne a postán ezeknek a kapcsolatoknak nagyobb az aránya, mint bármelyik másik munkahelyen? Mondj rá valami ésszerű érvet."


Azért én bízom benne, hogy nagyobb az aránya, mint a sírásóknál...

2018. jan. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!