Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van párod, és szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párod, és szerelmesek vagytok, dolgoznál olyan munkahelyen, ahol a kollégád nyíltan kijelenti, hogy össze akar veled jönni? Félnél a saját érzéseidtől, vagy biztos lennél magadban, hogy nem csalod meg a párod?

Figyelt kérdés

A munkahely alapvetően tökéletes, viszont a kollégád kijelenti, hogy tetszel neki, és nyíltan rákérdez:

Ha szerelmes vagy a párodba nem csalod meg, ez esetben miért ne dolgoznál itt. Ha viszont félsz a saját érzéseidtől, hogy esetleg megcsalod a párod, és összejövünk, akkor nem vagy szerelmes, és nincs jövője annak a párkapcsolatnak. Maradsz, és kiderítjük, vagy félsz magadtól?


Amúgy a srác olyan játékos típus, értelmes, jó a dumája (nem olyan bunkón nyomulósan hajt, hogy véletlenül hozzád ér, direkt keresztbe tesz neked a munkában, hogy kelljen kérned tőle valamit).


Nos, ha elvállalnád az állást, miért, ha nem, miért?


2018. jan. 25. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan helyzetben pályakezdőként, hogy már az interjún ezt kaptam az arcomba. Nem azt az állást választottam, és EZÉRT nem. Pedig akkor még nem volt párom.

Amúgy meg, ha tudom, hogy szerelmes vagyok a páromba, ha azzal vagyok, akit szeretek, akkor engem egyszerűen nem lehet elcsábítani. Ez kipróbált tény. Tehát ilyen szempontból nem érdekelne, de mivel mégis kellemetlenül érezném magam, ahogy éreztem is a fenti esetben, ha lenne más lehetőségem, nem vállalnám el ezt az állást.

Ha nem lenne más lehetőségem, akkor viszont mindenképpen elvállalnám.

2018. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen indifferens, hogy valaki össze akar jönni velem, ha én vele nem. Ha pedig én is így érzek iránta, akkor egyrészt nem vagyok szerelmes, másrészt meg előtte szakítok, mint minden korrekt ember.
2018. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs az én érzéseimnek ahhoz, hogy tetszem-e egy kollégának vagy sem. Ráadásul szinte minden munkahelyen vannak ilyen alakok.
2018. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretem a párom, esélye sincs másnak arra, hogy elcsábítson. Ugyanis ha szerelmes vagyok, nem létezik más számomra. Mégha jó pasinak is tartom, nem tud megingatni. Ha mégis, akkor nem a megfelelő emberrel vagyok együtt.
2018. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Ha mégis, akkor nem a megfelelő emberrel vagyok együtt."

Látom, mindenki ezt szűrte le. - És honnan tudod, hogy megingathatatlanok az érzéseid?

Jó, szerelmes vagy, de azért ha nem is mindenkivel történt ilyesmi, láttunk már tökéletes kapcsolatokat tönkremenni harmadik személy miatt...


"szerelmes vagyok, nem lehet elcsábítani" - Ha elég kitartó az ostrom, ledől a várfal...

2018. jan. 25. 12:42
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Velem ez már megtörtént. Pont lesz.rtam, hogy szerelmesnek képzeli magát a kolléga, mondtam, hogy nem érdekel. Eleve nem hiszem, hogy nagy extrát érezhetne irántam, max fizikai vágyat, és elég gyerekes is, hogy ezt felnőtt fejjel sem tudja még mindig kezelni és megtartani magának. Lehet fellengzős duma, de eléggé lenézem azokat, ha nő ha férfi, akik nem tudnak parancsolni a nemi vágyaiknak és még egy jó munkahelyet is képesek kockára tenni egy dugásért. Egy ilyen ember fizikailag képtelen rá, hogy engem elcsábítson.


Szóval simán elfogadnám a munkát, és ha a kolléga nem állna le az egyszeri próbálkozása után, fel is nyomnám zaklatásért.

2018. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha ledől a várfal, akkor nem voltam szerelmes. :D Csak azt hittem, hogy az vagyok.
2018. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem félnék, hogy megcsalom vagy elhagyom a párom. Biztos vagyok benne, hogy ő a tökéletes társ számomra, más meg NEM ÉRDEKEL.

Volt már, hogy valaki kitartóan mászott rám, a végére mondjuk valóban váltott ki belőlem érzelmeket - dühöt, szánalmat, hasonlókat.

Egész egyszerűen értelmi visszamaradottnak tartom azokat, akik nem tudják értelmezni a "nem"-et, így lehetne amúgy akármilyen, nem akarnék tőle semmit.


Elfogadnám a munkát, de a "kedves" kollégával kerek perec közölném, hogy NEM kell tőle semmi, NE szóljon hozzám munkaügyön kívül, és kész.

Ha erőltetetten koslat utánam továbbra is, azt zaklatásnak veszem és felnyomom.


De ha minden kötél szakadna, akkor meg inkább otthagynám a munkát a fenébe, és keresnék más helyet.

Nem azért, mert "félek az érzéseimtől", hanem mert nem szeretek irritáló, buta emberek közelében lenni.

2018. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Elmondod otthon a párodnak, meghallgatod a véleményét, beszélgettek erről ha tetszik és kész. Erősíthet is a kapcsolaton.
2018. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mit veszthetsz? Ha jó a kapcsolatod nem lesz gond, ha kevésbé akkor meg jobb, hogy vége is lett a kollega miatt.
2018. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!