Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet úgy komoly párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy komoly párkapcsolatom, hogy nem tartok megcsalásnak semmit?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy rosszul vagyok bedrótozva, de szerintem nem létezik a "megcsalás" fogalma. Nem tudom,hogy miért,de én nem tartok megcsalásnak semmit. Szerintem én is tudok érezni szeretni valakit,de ha a páromról lenne szó akibe szerelmes vagyok akkor sem esne rosszul ha màssal is szexelne,csókolozna és stb. Pedig én is tudok szeretni és nem arról lenne szó, hogy "nem voltál még szerelmes". De én nem tekintek a másikra "tulajdonként" vagy inkább azt mondom,hogy nekem nincs "elvárásom" egy kapcsolatban azon téren,hogy ő kivel mit csinál és másokkal mennyi időt van. Ha közben nem hanyagoljuk el egymást és szeret engem én is őt minden rendben van,akkor nekem nincs jogom ahhoz,hogy arra kérjem mással ezt és ezt NE! Hiszen nem az "enyém" a másik és a teste sem az én testem. Igen, két ember szabad akaratából úgy dönt,hogy együtt akar lenni. Ez eddig rendben van és ez így van rendjén. De nekem el se kéne mondani,ha valakit megcsókolt vagy flöttölt mással. Mivel ez szàmomra nem megcsalás. Nem értem miért kéne annak tekintenem...ha szexelne mással akkor azt az egyet mondja el (megcsalásnak úgy sem tartom) mert nem akarok mástól elkapni valamit. Pontosabban a barátom tovább adná nekem. Úgy hogy nekem inkább csak az a feltételem és kérésem,hogy ha lehet szex akkor inkább azért ne legyen,mert nem akarok mástól elkapni semmit. És undorító,hogy az előbb még másban járt a pénisze..szóval nem azért "ne legyen szex!" mert megcsalás. Ez nem megcsalás nekem. Nem tartozik alapvetően beszámolóval semmivel sem a barátom.


És nem úgy indítanék egy kapcsolatot,hogy ezeket azonnal elmondom vagy innentől szabad mindent amit csak akar és akkor rögtön rá hajtunk másra. Nem nyitott kapcsolatot szeretnék.


Ugyan olyan kapcsolatot akarok mint a többség. És ha esetleg előfordulna egy kisebb "botlás" csók vagy flört akkor azt megtudnám bocsájtani...de igazából nincsmit megbocsájtanom. Érdekel a másik, szeretném akivel együtt vagyok..de én képtelen lennék pl valakit számonkérni vagy megkérni,hogy ne flörtöljön mással mert ez rosszul esik. Ki vagyok én hogy megmondjam kivel miről beszélgessen? Ha valaki szándékosan direkt több vasat tartana a tűzben attól nem akarok semmit! De ha mondjuk egyszer történik valami...szex..csók..akármi az nem érdekel.



Miért vagyok ilyen? Szerintetek ezen hogyan tudnék változtatni? Szerintem így senki sem akarna szóba elegyedni velem.


Ui: Én nem "csalnám" meg a másikat. Nekem bőven elég lenne az akit szeretek.


2018. jan. 31. 17:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
L/20
2018. jan. 31. 17:03
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha te így érzel, akkor így. Nem feltétlenül baj, viszont nem nem biztos, hogy el is kell mondani egy kezdődő kapcsolatban.
2018. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Wow, feleségül veszlek. Szerintem ezzel nincs semmi gond. Nem lépnék félre, de örülnék, hogy nincsenek a kapcsolatban felesleges féltékenykedések.

Amúgy közöld simán a férfival, hogy nyílt kapcsolatot akarsz. Lényegében ez az lenne.

2018. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha te úgyse csalnád meg, akkor tökmindegy.
2018. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

A "megcsalas" nem az, hogy mit teszel, hanem, hogy mit titkolsz el a masik elött.


Ha tisztazod a masikkal, hogy mire vagyna es neked mi fer bele, akkor nem megcsalas., hiszen tudsz rola. Meg akkor is, ha nem is akarod, hogy beszamoljon, hiszen elöre megmondtad, hogy teged ez nem zavar es megteheti.


Nem hiszem, hogy tulsagosan nehezedre esne talalni ferfit, aki örül, hogy neki mindent szabad, de te nem szeretnel massal lenni.

2018. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez így eléggé abszurd. Mégis, hogy szerethetne egy olyan férfi, aki közben mással szexel? Ennyire kevés az önbizalmad, hogy egy ilyen kaland után visszafogadnád? Elmondom neked, hogyha a barátod mással csalna meg az azért lenne, mert te nem vagy neki elég jó. Nyilván azért fekszik le valakivel, mert jobb vele a szex és te nem tudsz neki már újat mutatni. Szerinted ez szeretet? Ha valaki igazán szeret nem kell neki másik nő.

Ezen kellene elgondolkoznod, mert az egész felfogásod rossz. Addig rendben van, hogy nem a tulajdonod...de könyörgöm, nehogy elhidd már azt, hogy azért csal meg mert annyira szeret....pont az ellenkezője.

2018. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

#6: A szerelem és a szex nem ugyanaz. Az, hogy nem zavarja a kérdezőt, nem egyenlő azzal, hogy nincs önbecsülése vagy alacsony. Nem visszafogadná a pasit, hanem ki sem dobná.

Nem lesz senki felfogása rossz attól, hogy mást gondol, mint mi.

2018. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os sok mindenben igazad van. Mármint ha tényleg már mással szexelne..akkor mennyire szerethet az illető? Akkor tényleg...mennyire lehetnék én neki elég? Ebbe bele sem gondoltam soha.


Különben NEM mondanám el soha,hogy én ezt így gondolom. Mert nem nyitott kapcsolatot akarok. És ugyan nem vagyok az a típus akinek több kell. Nem vágyok semmi ilyenre! De ha esetleg "véletlen" történne valami akkor szerintem nem tartozok beszámolóval én sem.

2018. jan. 31. 18:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen..pont azt akartam még írni,hogy nem kéne visszafogadnom! Mert nem érdekelne eleve ha mással is szexel vagy csók stb van. Nem muszáj elmondania sem. Nincsmit megbocsájtanom!
2018. jan. 31. 18:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Én azt értem, hogy nem ugyanaz. Mert sokan érzelem nélkül szexelnek. De nem is ezt mondtam, hanem hogyha valaki szerelmes a másikba, akkor nem érdekli más nő. Azért csalja meg az illetőt, mert szar a kapcsolata. Ha olyan jó vele a szex és minden más, akkor nem vágyódna mások után.


Kérdező!

Szerintem ezt nem kell senkinek sem elmondanod, hogy te így látod. Sok férfinak nem tetszene, aki komoly kapcsolatot akarna. Ezután már hiába próbálod bemagyarázni nekik, hogy te nem csalnád meg őket...senki sem hinné el, ha így állsz hozzá a dolgokhoz. Viszont én meggondolnám a helyedben, hogy elnézed-e ezt nekik vagy sem. Kitartanál egy olyan férfi mellett, aki alkalmanként héba-hóba más nőkkel kavarna? Nem lenne jobb egy hőséges társ, akinek te vagy a legjobb?

2018. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!