Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet úgy komoly párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy komoly párkapcsolatom, hogy nem tartok megcsalásnak semmit?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy rosszul vagyok bedrótozva, de szerintem nem létezik a "megcsalás" fogalma. Nem tudom,hogy miért,de én nem tartok megcsalásnak semmit. Szerintem én is tudok érezni szeretni valakit,de ha a páromról lenne szó akibe szerelmes vagyok akkor sem esne rosszul ha màssal is szexelne,csókolozna és stb. Pedig én is tudok szeretni és nem arról lenne szó, hogy "nem voltál még szerelmes". De én nem tekintek a másikra "tulajdonként" vagy inkább azt mondom,hogy nekem nincs "elvárásom" egy kapcsolatban azon téren,hogy ő kivel mit csinál és másokkal mennyi időt van. Ha közben nem hanyagoljuk el egymást és szeret engem én is őt minden rendben van,akkor nekem nincs jogom ahhoz,hogy arra kérjem mással ezt és ezt NE! Hiszen nem az "enyém" a másik és a teste sem az én testem. Igen, két ember szabad akaratából úgy dönt,hogy együtt akar lenni. Ez eddig rendben van és ez így van rendjén. De nekem el se kéne mondani,ha valakit megcsókolt vagy flöttölt mással. Mivel ez szàmomra nem megcsalás. Nem értem miért kéne annak tekintenem...ha szexelne mással akkor azt az egyet mondja el (megcsalásnak úgy sem tartom) mert nem akarok mástól elkapni valamit. Pontosabban a barátom tovább adná nekem. Úgy hogy nekem inkább csak az a feltételem és kérésem,hogy ha lehet szex akkor inkább azért ne legyen,mert nem akarok mástól elkapni semmit. És undorító,hogy az előbb még másban járt a pénisze..szóval nem azért "ne legyen szex!" mert megcsalás. Ez nem megcsalás nekem. Nem tartozik alapvetően beszámolóval semmivel sem a barátom.


És nem úgy indítanék egy kapcsolatot,hogy ezeket azonnal elmondom vagy innentől szabad mindent amit csak akar és akkor rögtön rá hajtunk másra. Nem nyitott kapcsolatot szeretnék.


Ugyan olyan kapcsolatot akarok mint a többség. És ha esetleg előfordulna egy kisebb "botlás" csók vagy flört akkor azt megtudnám bocsájtani...de igazából nincsmit megbocsájtanom. Érdekel a másik, szeretném akivel együtt vagyok..de én képtelen lennék pl valakit számonkérni vagy megkérni,hogy ne flörtöljön mással mert ez rosszul esik. Ki vagyok én hogy megmondjam kivel miről beszélgessen? Ha valaki szándékosan direkt több vasat tartana a tűzben attól nem akarok semmit! De ha mondjuk egyszer történik valami...szex..csók..akármi az nem érdekel.



Miért vagyok ilyen? Szerintetek ezen hogyan tudnék változtatni? Szerintem így senki sem akarna szóba elegyedni velem.


Ui: Én nem "csalnám" meg a másikat. Nekem bőven elég lenne az akit szeretek.


2018. jan. 31. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

eleg fiatal vagy ehhez

majd ha igazan szerelmes leszel sztem megvaltozik

errol a velemenyed...majd ha egy atvert,megcsalt nö leszel erdekelni fog hidd el

ne mondd el a kapcsolataidban mert kifogjak hasznalni

csak egy jotanacs!

2018. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sosem mondanám el. Csak akkor ha mondjuk valaki lenne annyira egyenes,hogy elmondja,hogy "megcsalt". Akkor elmondanám amit gondolok erről.
2018. jan. 31. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Vigyázz magadra!

Örülnék egy ilyen nyílt kommunikációjú lánynak! 😊

2018. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem rosszból,de írtam. Ezt nem szándékoznám elmondani senkinek sem. Így eleve nem fogok ismerkedni gyakoris emberekkel akik azzal jönnek,hogy ez dejó...stb. Nyilván itt azonnal kqás lenne jobbra balra. Ez meg nem kell nekem. Nem nyitott kapcsolatot akarok. Szimplán arról van szó,hogy ha mondjuk valakit megcsókolt akkor azt magyarán leom és nem tartom megcsalásnak. De ezt senki orrára nem kötném,mert csak játszmázás lenne a férfi részéről,szerintem megpróbálná kihasználni vagy csak féltékennyé próbálna tenni. Ami nem lehetséges eleve ha kb mindent "szabad" én nem fogok "szabályokat" felállítani.
2018. jan. 31. 19:12
 15/19 A kérdező kommentje:
Vigyázok magamra. Már volt pár randim és volt egy sráccal alakulóban valami,de neki egy beszélgetés során "muszáj" volt elmondanom,hogy mit gondolok a "megcsalásról" ( ő kérdezett erről amúgy) aztán amikor elmondtam mindent konkrétan kiakadt,hogy akkor én nem lennék féltékeny? Mintha azt élvezte volna ha én féltékeny lennék (ami vicces..örülne a nyomoromnak) Tulajdonképpen rosszul esett neki,hogy nem csapnám ki a balhét és stb. Nem ragozom. Na nekem ez sem kell,hogy valaki elvárja tőlem,hogy "birtokolni akarjam" vagy jogot formáljak a másikra. Ez abszurdum. Én nem kérek számon senkit. Fura,hogy emiatt ment a hiszti a srácnál. Mondtam is neki,hogy ha egy féltékenykedő nőt szeretne akkor rossz helyen keresgél és bocsánat,hogy nem akarom magamhoz láncolni. Én is normális kapcsolatra vágyom és ez lenne a lényeg.
2018. jan. 31. 19:17
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

De te azt nem fogod fel, hogy attól még mert hogy nem szeretném, ha megcsalna a másik, nem birtoklom őt. Hanem egy tisztességes embert akarok társamul.

De felőlem aztán úgy gondolod, ahogy akarod, biztos megtalálod a társát ehhez.

2018. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
társad*
2018. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ez attól függ,hogy mit tartasz megcsalásnak. Mert én a többségget teljesen megértem:) és nincs veletek baj!!!:)

De amikor olyat hallok vagy olvasok,hogy pic apró dolgokat megcsalásnak tartanak vagy annak az előszobája és ez és már megbocsájthatatlan akkor nem lehet arra hivatkozni,hogy csak tisztességes embert akarok társamul. Ez inkább rólad szól,mert kisajátítanád a párodat. De ezzel nem akartam semmi rosszat mondani most.

2018. jan. 31. 21:25
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ritka, hogy ilyen fiatalon ezzel a felfogással élsz. Nagyon, de nagyon ritka ez. Lehet komoly párkapcsolatod, viszont olyan embert kell ehhez találnod, aki hasonlóan vélekedik. Egy ilyen kapcsolat nem kevesebb bármely másnál, sőt! Lehet ugyanolyan kiegyensúlyozott, mint bármelyik.


Nem kell változtatnod ezen. Így gondolod és kész. Vagy változik magától a nézeted, vagy nem...ez is idősödés kérdése. Lehet, hogy 5-10 év múlva másképp vélekedsz.


Kívánom, hogy találd meg azt az embert, aki mellett önmagad lehetsz és ő is önmaga lehet melletted :)!

2018. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!