Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy meg akar csalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meg akar csalni?

Figyelt kérdés
A párom elutazott a barátaival, es az utazasa napjan az összes közös képünket letörölte a facebookjarol
2018. febr. 1. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem semmi...

Szerinted?

2018. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kerdezel ra tole?
2018. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

amatőr. mi a francért csinálta ezt? nekem tényleg úgy tűnik, hogy valamit akar.

töröld le te is a tieidet és a státuszodat rakd át szinglire

2018. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló (#3) tök jót irt, még én is megfogadom... :D

Tényleg gyanús a dolog. Ha nem is a megcsalás tervezi, valamit biztos - de a lényeg, hogy nem veled. Ismerkedni biztos akar, és nem szeretné ha csekkolás közben azt látnák, hogy van valakije.

2018. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mikor rakerdeztem közölte hogy nincs is annyi nete es hogy amit o tett ki az ott van de megneztem egy ismerosom fiokjabol az oven nyoma se volt a kepnek a sajat fiokombol meg lattam azt az egyet... mit csinaljak ? Hallgassam meg miert csinalta? Merjek neki hinni ha azt mondja nem csalt meg?
2018. febr. 1. 15:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Azert nem ertem mert nem vesztunk ossze es nem is viselkedik ugy nintha nem szeretne de nem tudom osszerakni a kettot... hogy miert is csinalhazt mert kozbe meg ha beszelunk kdeves felhiv este stb
2018. febr. 1. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze "szeret".. jó vagy otthonra biztosnak. De most, hogy elutazik, szeretne azért valami kis kalandot magának. Ettől még persze ugyanúgy fog hozzád hazamenni. Az én pasim is, amikor sumákolni kezdett (társkeresőzés, szórakozóhelyeken ismerkedés) az addigi összes közös képünket beállította "egyéni" láthatóságra, azaz csak én láttam, hogy vannak közös képeink, senki más. Nagyon nagy sunyiságra vall ez. Én még egyszer egy ilyet nem tudnék benyelni. Ajánlom, hogy te se tedd.
2018. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

akkor is amatőr, gondolom még nagyon fiatal és össze-vissza mond dolgokat amikor rákérdeztél.

ahelyett, hogy máshogy hívná magát, ezt csinálja...

2018. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van esely arra, hogy nem megcsalt vagy olyan szandekkal ment hogy ismerkedni akar?
2018. febr. 1. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Tisztázd ezt mielőbb, mert úgy látom nagyon nagy a káosz a kapcsolatotokban...én kívülről még tippelni sem merek...
2018. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!