Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, megbocsatottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megbocsatottam. Utolag kiderult tobb reszlet, nem mondott igazat. Megbocsatanal meg egyszer?

Figyelt kérdés

Roviden annyi hogy parom megcsalt es eszrevettem a gyanus jeleket, vallattam, eloszor tagadta aztan eloallt egy lightos megcsalos sztorival. Megbeszeltuk alaposan ki mit hibazott a kapcsolatban, megbocsatottam,nem volt konnyu es hetekig nem volt fenyes a kapcsolat. Most kezdtunk helyrejonni (ez 2 honapja volt) es ma egy masik veletlen folytan rajottem hogy nezegeti valakinek a facebook profiljat,a megcsalas ota tobb alkalommal. Bejeloltem a not (tudom en meg paranoias vagyok de bejott a megerzesem) es ram irt hogy ismerjuk e egymast. Parom ezt meglatta hogy irt nekem es elkezdett nagyon zavartan viselkedni amibol rajottem hogy valami van. Tagadott mindent es aztan bevallotta hogy azert viselkedett furan mert ez volt a no akivel megcsalt es nagynehezen kinyogte hogy szex is volt. Beszeltem a novel bocsanatot kert es ugyanazt mondta mint parom, de elmondta hogy 2x volt,amit parom eloszor tagadott majd bevallotta.

Teljesen kivagyok amiert hazudott, nem mintha sokat szamitana mert megcsalas igyis ugyis, na de hazudozott vegig hogy nem fekudtek le, es csak 1x tortent.

Mit tegyek lenduljek tul rajta vagy hagyjam el? Van egy kisbabank is, szoval ez extra szemetseg volt reszerol es igy munka nelkul messze a csaladtol ki is vagyok szolgaltatva. Felek is es szeretem is, de nem tudom hogy tudnek e ujra bizni.


Varok esetleg sztorikat akivel tortent hasonlo. Jobban az tudja atelni akivel megtortent. Mielott velem tortent volna eb is mindig ravagtam hogy en tutira ott hagynam az elso apro csoknal, de a valosagban nem igy megy sajnos (nekem).

Koszi



2018. febr. 6. 03:23
 1/9 A kérdező kommentje:
“Roviden” - megsem lett rovid pedig annak szantam
2018. febr. 6. 03:24
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, nagyobb fájdalom lesz mikor újra és újra megcsal, mint az amit most az elhagyása okozna. Nem szeret ő téged, sajnos rosszul választottál.
2018. febr. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Nekem most 3 év után is hazudik a férjem egy csomó mindenben. Nem volt szex,nem szerette,keveset találkoztak. Stb. Sok mindent tudok,sok mindenre gyanakszok. Azért hazudik,hogy védje magát,hogy ne bántson téged jobban. Tedd fel neki azt a kérdést,hogy megtenné e újra? Egy spontán helyzetbe,hirtelen,amikor a megcsalás nincs szóba.A reakciójából látni fogod téged szeret e,és ez csak tényleg egy kaland volt e. De azt tudd,hiába hibáztál te is,3-5-10 év mulva is kegyetlen érzés ledz az árlulása. :) Erőt,kitartást!!!!
2018. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Jaj istenem! Mikor tanulják már meg a nők, hogy nem vállalunk úgy gyereket, hogy nekünk semmink sincs, még munkaviszony se, pedig az a minimum lett volna. Ahogy írtad is, ki vagy szolgáltatva, így ez a tény eleve meg is alapozza a döntésed. Szemet fogsz hunyni felette, mert hát ez a kényelmes, egyedül egy gyerekkel nem állsz meg a lábadon. Ennyi. A kérdést is felesleges volt feltenni.

De jót vagy változást ne várj. Tipikusan az a görény hapsi, akit megvisel a gyermekvállalással járó kellemetlenségek, mint kevés szex, vagy időlegesen a teljes hiánya, megváltozott minősége, a nő testének változásai, kevesebb figyelem jut már neki stb. aztán új luk után kellett nézni. Ne hidd, hogy a jövőben hűséges marad, max óvatosabb lesz, de az sem biztos, mert látja, hogy úgy is ki vagy neki szolgáltatva, elnézed neki, megteheti veled. Most is csak azért derült ki, mert szemfüles voltál és lebukott, úgyhogy biztos több alkalom lett volna 2-nél.

Most próbálkozhatsz vele, hogy átbeszélitek a kapcsolatot, megpróbáljátok helyre hozni, meg bla bla, de az csak ideig óráig fog segíteni egy ilyen hűtlen férfi esetében. Látod, miután megbeszéltétek a dolgot 2 hónapja, még mindig nagy lendülettel nézegette a másik nő profilját. Szerinted miért? Mert ő érdekli. Ez van.

Pár kérdéssel lejjebb is találsz egy olyan esetet, hogy megcsalás után visszafogadta a férjet, de pár évvel később csak elhagyta ugyanazért a másik nőért. Szóval húzhatod a dolgot, reménykedhetsz, de hidd el, egy lesz a vége.

Most vagy összeszeded magad, és a saját lábadra állsz, vsisszamész a szüleidhez akármi, vagy vele maradsz, de akkor készülj fel arra, hohy folyamatos gyanakvással fognak telni a napjaid, és nem alaptalanul. Sok sikert, és erőt kívánok a döntéshez!

2018. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Volt munkam de terhessegem kozepenel elkoltoztunk es mivel felidos voltam es latszott a pocakom igy az uj helyen sehova nem vettek fel. Igy munka nelkul maradtam.

Komolyan nem tudom mitevo legyek. Ez az hogy nem akarok minden napot igy leelni hogy gyanakvassal hazudozassal teljen. Anszomoru az hogy kockaztatta a csaladjat egy kalandert. Gondolta nem bukik le, es ha nem jovok ra,biztos hogy soha nem mondja el. Most persze konyorog es terden allva esedezik de meg csak nem is tudom mit reagaljak ra, olyan lettem mint egy ko. Nagyon szeretnem a csaladot de ha elnezem neki akkor pontosan ahogy irjatok, utana tudja hogy barmit megtehet. A no azt mondta hogy ez meg 2 honappal ezelott tortent es nem volt semmi komoly csak szex es azota nem is beszeltek. Es hogy bar a parom mondta neki hogy van valakije de o ugy gondolta ez a mi kapcsolatunk neki ahhoz nincs koze. A not nem hibaztatom, bar undorito dolog volt reszerol is de minden 2 emberen all,szoval nyilvan nem eroszak a dolog.

2018. febr. 6. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megbocsájtottam,exem se mondta volna el,a nő tálalt ki.Utána még 2 évig húztuk,felesleges volt,mert bennem valami megtört,nem bíztam már benne,és mindig feljött a téma.
2018. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Önző. Egy kapcsolathoz együttműködés kell.

Van még kérdés?

2018. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A csaló mindig csaló marad! Most lépj ki a kapcsolatból, találsz majd olyat, aki megbecsül.
2018. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota kerdezo veletek?
2018. ápr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!