Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok abban az esetben, ha a "harmadik" féltől tudnátok meg, hogy megcsalt a párotok? Megkeresne és elmondaná, hogy valójában őt is átvágta a párod. Akarnátok egyáltalán tudni, vagy ha nem lesz köztük folytatás maradjon továbbra is titokban, ami történt?

2018. febr. 10. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Hogy maradna? Ki tudja, hogy a bizonyos "harmadik" fél hányadik harmadik? Ki tudja, hogy hány követi és előzi meg.

Mindenképpen megosztanám a párommal az infókat, nyugiban, megnézném hogy reagálja le.

2018. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Persze mindezt teljes magabiztosságban!!!

Nem egyszer szívta meg ember azt, hogy az exe furakodott...

2018. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp megbeszélném a párommal.
2018. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bármit cselekednék, szemközt megkérdezném a barátomat.
2018. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem gondolnázok azt, hogy csak keresztbe akar tenni valamiért az a "harmadik", és ha nincs folytatás, miért nem maradt inkább csöndben?
2018. febr. 10. 20:38
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Akarnám tudni,és maradjon titokban.
2018. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
5: semmit nem gondolnék, amíg a párommal nem beszélem meg. A kombinálás a racionalitás halála
2018. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Maradjon továbbra is titokban, ami történt?"

És ez neked mennyiben segít könnyebben feldolgozni az árulást a kapcsolatotokban? Attól hogy más nem tud róla, számodra még ugyanolyan megalázó helyzet, főleg ha benne maradsz egy ilyen méltatlan kapcsolatban! Tessék kicsit többre értékelni önmagad! Valóban úgy gondolod, te ezt érdemelted a párodtól?

Egyébként valószínűnek tartom, hogy azért akad olyan barát avagy barátnő aki már tudomást szerzett a viszonyról így terjed majd, mint a futótűz. Az ilyenen szeretnek az emberek csámcsogni.

Szokták mondani, a legszebb öröm a káröröm.


Ami pedig a harmadik felet illeti, szerintem korrekt lépés volt részéről. Légy hálás, amiért felnyitotta a szemed!

2018. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval tökéletesen egyetértek!Talán annyival kiegészíteném hogy a te szemszögedből kedves kérdező lényegében mindegy, a szerető mi célból borított, attól a párod még viszonyt folytatott valaki mással.Mi vezetett idáig?Én inkább ezen gondolkodnék a helyedben meg hogy hogyan tovább?És hogy nem lesz köztük folytatás?Ezt mégis miből gondolod ha a párod mással kavart eddig is a hátad mögött?Lebukott,nem történt semmi,most már tudja is,hogy nem jár következménnyel a tette.Majd legközelebb talán már be is számol róla!:-)
2018. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hu,na en pont ugyanebben a cipoben jartam 2 evvel ezelott! Az azota mar exferjem egy nala 16 evvel fiatalabb leanyzoval szurte ossze a levet,aki aztan felkeresett.Ez egy baromi nehez idoszak volt,14 eve voltunk egyutt a ferjemmel es van ket gyonyoru gyerekunk. Eloszor fortyogtam a duhtol es felteteleztem nemi rossz szandekot,ugyanakkor ahogyan azt elottem is leirtak,ez nem valtoztatott azon semmit,hogy megcsaltak!Borzaszto csalodott voltam!Csalodtam a ferjemben,hogy ezt tette velem,csalodtam magamban hogy ezt meglehetett tenni velem.Kudarcot vallottunk.A bizalmam oda lett egy csapasra ami onnantol ranyomta a kapcsolatunkra a belyeget,vegul a valas mellett dontottem!Sajnos nem is az elso eset volt mint az kesobb kiderult,de azt vegkepp keptelen voltam feldolgozni hogy tobb honapon keresztul ment a szervezkedes a hatam mogott!Arra mar nincs mentseg!Minden bizonnyal folytattak is volna,ha a ferjem nem erzi a lebukas veszelyet,ami ott volt a levegoben!Az en gyomrom ezt nem vette be,es ennel tobbre is tartom magam,mint hogy ilyet velem barki megtehessen!Nehez volt meghozni a dontest,de mindenkeppen jol dontottem,ez mar nem lett volna elet egymas mellett.Szerintem a harmadikat nem a rossz szandek vezerelte,hiszen o is aldozatul esett ennek a jellemtelen embernek!Sajnalom a helyzeted de hidd el,jobb ez igy hogy kiderult.Kitartas!
2018. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!