Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok abban az esetben, ha a "harmadik" féltől tudnátok meg, hogy megcsalt a párotok? Megkeresne és elmondaná, hogy valójában őt is átvágta a párod. Akarnátok egyáltalán tudni, vagy ha nem lesz köztük folytatás maradjon továbbra is titokban, ami történt?

2018. febr. 10. 20:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából én lennék az a bizonyos "harmadik". A kérdésem egyelőre elméleti, próbálom eldönteni, mennyire lenne helyes egy ilyet megtenni, van-e egyáltalán értelme. Egyelőre visszatart, hogy szégyellem magam a helyzet miatt, nehéz felvállalni.
2018. febr. 11. 09:05
 12/18 WheneverYouWant ***** válasza:
75%
Ne maradjon titokban... Tudnia kell az igazságot.
2018. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Justice 4 all!
2018. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Amikor egy harmadik fél megkeres ezzel az azt jelenti hogy szakított vele miattad. Ez nem más mint bosszú. Ne mondja nekem senki hogy nem tudta hogy nős az illető. Csak azért ment bele hátha őt válassza és mivel nem így történt jön a bosszú.. Persze ez nem megbocsájtható bűn de nem kell sajnálni a harmadik félt sem mert nem más mint bosszú! Ha engem megkeresne egy nő ezzel hát biztos kapna két átszállót hogy többet esze ágában se legyen nős pasival lefeküdni.. Utána a férjemet is előszedném az tuti..
2018. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kerdezo,megtetted vegul? Szoltal a felesegnek?

Leirhetnad a torteneted,hogy volt...

2018. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akarnám tudni,de nem mondanám el a páromnak hogy tudom,legalábbis egyenlőre,meg akarnák bizonyosodni hogy igaz,és van folytatás..?
2018. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A történet végül megoldotta saját magát :)

Valóban nem lett folytatás, de végül nem szóltam semmit se. De úgy tudom, szakítottak is (nem házasság volt)


Aki azt írta, hogy nincs olyan, hogy nem tudja az illető, hogy kapcsolatban él a másik, neki üzenem, hogy de van ilyen. Nem volt semmilyen közös ismerősünk, kezdeti gyanúmat pedig eloszlatta egy nemleges válasszal. Közösségi oldalakon sem volt nyoma, magánnyomozót pedig nem fogok fogadni :)

2018. jún. 5. 22:20
 18/18 anonim ***** válasza:
azért kár, hogy nem mondtad el a nőjének, még ha szakított is időközben vele, johga lett volna tudni.
2018. okt. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!