Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő, aki 3 éve kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, aki 3 éve kapcsolatban van, rám hajt, mire számíthatok tőle ha viszonozom?

Figyelt kérdés

Egyértelmű kezdeményezést folytat az irányomba már hetek óta, eddig próbáltam kételkedni a dologban, hiszen párja van, de most már biztos vagyok benne, hogy akar valamit. Nekem is tetszik, én nem csak egy kalandot akarnék vele, hanem azt, hogy az én barátnőm legyen.

De nagyon el vagyok bizonytalanodva, mert ha valaki mást akarna, akkor nem értem, hogy miért van együtt még a párjával, miért fekszik össze vele este, mikor napközben engem próbál elcsábítani újra, és újra.


Arra gondoltam, hogy ha legközelebb találkozunk, én is elkezdek lépni felé, de fogalmam sincs, mi sülhet ki ebből. Attól tartok, hogy csak egy alkalmi kalandot akar, de nem hagyná ott a párját.


23 évesek vagyunk mindketten.



2018. febr. 5. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megdugod, ennyi :) ha erre vágyik :)
2018. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok csak egy szerető lenni. Vagy rendesen, vagy sehogy.
2018. febr. 5. 12:19
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele.


Ha esetleg ti összejöttök, akkor kb ugyanennyi idő múlva ugyanúgy rád un, ahogy szegény mostanira. Akkor majd más teszi fel ezt a kérdést, és te leszel a szenvedő alany.


Hagyd a fenébe.

2018. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyanús, hogy a megunt kapcsolatát akarja veled feldobni. Hidd el, esze ágába sincs otthagyni a biztosat. Kicsit elszórakozna veled és kész.
2018. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Akkor lesz egy alkalmi kalandod. Tetszik a lány? Akkor lépj a tettek mezejére.

Túlságosan nem venném komolyan pont a fentebb említett dolgok miatt. Ha személy szerint tőled akar valamit és még mindig a párjával van, vele szexel esténként akkor túl sok jóra ne számíts komolyabb kapcsolatnál vele.

2018. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, ha ez egy korrekt, gerinces nő lenne, akkor azelőtt lezárta volna a kapcsolatát, mielőtt elkezd rád nyomulni. Hogy mire számíthatsz tőle, ha esetleg mégis összejöttök? Arra, hogy majd a rózsaszín köd elmúlta után te leszel majd a mostani párja helyében. Neked kell eldöntened, megéri-e egy ilyen gerinctelen, megbízhatatlan lotyóra pazarolnod az időd.
2018. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok, hogy velem is ezt tenné? Bőven látok rá esélyt, hogy az ő kapcsolatuk nem működik annyira jól, mint amilyen esetleg velem lenne. Sőt, lehet, hogy kifejezetten rossz kapcsolatuk van, és már csak azért van vele, mert jobb, mint a semmi.
2018. febr. 5. 12:43
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

#7

Lehet én értelmezem rosszul a szavak jelentését, de egy kifejezetten rossz kapcsolat az nem rosszabb kellene, hogy legyen mint a semmi?

2018. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondoljuk, mert aki egyszer is ezt választotta „megoldásnak” a problémái kezelésére, az utána is ugyanígy fog hozzáállni a dologhoz a többi kapcsolata során is. Ha gond lesz, nem megbeszélni, megoldani akarja majd.


A másik része, meg hogy azért van vele, mert jobb, mint a semmi. Mivel jobb egy rossz kapcsolatban lenni, mint ha egyedül lennél? Milyen gyenge ember az, akinek mindig szüksége van arra, hogy valaki mellette legyen, mert egyedül már nem is képes boldog lenni, jól érezni magát?

2018. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Ez már nem ide tartozó téma, de én már sokszor láttam azt, hogy egyesek nagyon rossz kapcsolatban vannak régóta, mégis félnek kilépni belőle, mert már annyira megszokták, és félnek az újdonságtól, ezért homokba dugják a fejüket. Különösen olyan lányoknál látom ezt, akik félnek attól, hogy nem fognak tudni egyedül boldogulni, és igénylik azt, hogy legyen, aki biztonságot nyújt számukra.
2018. febr. 5. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!