Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kifog derülni a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifog derülni a megcsalás?

Figyelt kérdés

2.5 éve vagyok együtt a barátnőmmel és pár napja csaltam meg őt egy éjszakas kalanddal.

Vajon kiderülhet ez?


Esetleg mit kéne tennem, hogy ne derüljön ki? Tippek?


25/F



2017. jún. 27. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

hidd el előbb utóbb el fog pattanni a gerinced ez az ügy miatt, mivel folyamatosan kell tartanod a hátad miatta, másrészről pedig ha egyszer megtetted, még nagyobb lesz a kísértés, hogy hát miért ne megint? Kérdés, megéri egy ilyen kapcsolatot folytatni, ahol nem tiszteled annyira a társadat, hogy a.) vagy elmondod neki, hogy mit tettél b.) nem csinálsz ilyen dolgokat? Másrészről ezzel magadat fogod emészteni belülről, ami feszültséget fog generálni a kapcsolatban, és úgy robbantja szét.


Bár ez csak egy vélemény.:)

2017. jún. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen kiderülhet, az élet meglepő helyzeteket tud generálni.

Először is el kellene gondolkoznod hogy miért nem érdekelt az hogy neked párod van és miért nem tiszteled meg annyival hogy ha valami elromlott akkor azt mond hogy ennek legyen vége.

Ha meg nem akarod hogy vége legyen véletlenül sem ennek a kapcsolatnak miért tetted meg?

És oké hogy meg kívántál egy másik lányt de ezért vagyunk emberek mert megájt tudunk parancsolni magunknak nem ösztönzől megyünk dugni a világba.


Vagy eltitkolod mert gyáva vagy ahhoz hogy elé állj és félsz attól hogy szakít veled.


Vagy el mondod neki és próbálod helyre hozni amit elrontottál ha lehet.


Vagy el gondolkozol hogy szereted e azt a lányt igazán és vele akarsz e maradni mert ha nem akkor ennek jobb ha pontot teszel a végére.

2017. jún. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, bármilyen hihetetlen, valószínűleg te magad fogod elmondani neki...a beírásod alapján már nem bírod a " nyomást"... pszichológia az élet!
2017. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy elmondod neki és hagyod, hogy ő dőntse el, hogy ezek utàn veled szeretne-e lenni vagy pedig sose mondod el és mindent megadsz neki+megszakítasz a màsik lànnyal minden kapcsolatot :)
2017. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kiderül! Gerinctelen nyomorék. Ásd el magad?
2017. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*!!
2017. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjad már :)

Ha te nem mondod el, nem fog kiderülni. Én sem mondtam el, sosem derült ki, ennek már több éve.:)

2017. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Popper Péter filozófiáját követem a hűtlenség terén:


https://www.youtube.com/watch?v=s5wzhLe4aaU


És Pálferi gondolatai:


https://www.youtube.com/watch?v=1cLHW_Ll0sA

2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Egy egyéjszakás kaland nem olyan nagy ügy szerintem, de ki fog derülni három szóba írandó, mert nem az tartozik össze,hogy kifog, hanem az, hogy kiderül.És ha az ige (derülni) és az igekötő (ki) között még egy szó van (itt a fog), akkor külön írjuk az igétől az igekötőt. Ha nincs köztük más szó, akkor egybe: kiderül.
2017. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elítélem az ilyet :) rem kiderül és dobni is fog, meg érdemelned.

Akkor kellett volna ra gondolni, mielőtt megtörténik a baleset.

2017. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!