Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Bocsátottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bocsátottatok már meg megcsalást a barátnőtöknek, feleségeteknek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és igen megcsalt a feleségem.

A kérdésed rossz, mert ezt a megbocsátás dolgot el kell felejteni, mert automatikusan alá-fölérendeltsêgi viszonyt hoz létre, ami nem épít egy kapcsolatot. Nekem nem megbocsátanom kellett, hanem elfogadnom a tényt, és ezzel megtanulni élni. Nem akartam én lenni az áldozat, hogy a feleségem meg a bűnös legyen, ezzel biztos, h vége lett volna a házasságunknak. Rengeteget beszéltünk róla, nagyon megnyílt, sokat tanultam az esetünkből és nagyon nehéz volt.

Soha nem vãgtam a fejéjez a történteket, én ezt lezártam magamban és a házasságunk működik. Figyelünk rá, hogy életben tartsuk.

2018. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még benne részem, de ha oda kerülme a sor, akkor nem bocsájtanék meg, mert nem tudnék benne megbízni. Ha egy kapcsolat odáig fajúlt, hogy egymást csalják, akkor semmi érteleme a kapcsolatot fenntartani. Ha valami nem úgy működik, hogy jó legyen mind a két félnek, akkor vagy meg kell beszélni, hogy meg tudjátok-e oldani a problémákat, vagy el kell engedni egymást. Ne bántsátok egymást azzal, hogy megcsalja egyik a másikat.
2018. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ruslan87 válasza:
100%

Én nem hiszem.Nincs mentség!

Pl.:hiányoztál,magányos voltam,részeg voltam.

Ezek csak mind kidogások!Ha szeretek valakit nem fekszek le mással.Ha meg nem szeretem elválnak utjaink.

2018. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én egy érzelmi megcsalást bocsájtottam meg, pedig a párom nem önszántából mondta el hanem én derítettem ki. Most azon vagyunk, hogy újrakezdjük az egész kapcsolatunkat. Mellesleg 7 éve vagyunk együtt.
2018. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Nagyfater ***** válasza:
13%

Rossz a kérdés. A megcsalást nem lehet megbocsátani, mert az nem az a kategória. A megcsalást vagy tudomásul veszi az ember, és bár elfelejteni soha nem tudja,túllép rajta, vagy nem tudja feldolgozni, és akkor borul, vagy pokollá válik a kapcsolat, a házasság.


Azért valamit tisztázni kell. Akár tetszik a hölgyeknek, akár nem, a barátnő/feleség félrelépése keményebb ügy, mint a baráté/férjé. A férfiak többsége ugyanis azt is nehezen veszi tudomásul, hogy a partnerének _őelőtte_ már volt szexuális kapcsolata, azt meg végképp nehezen viseli, ha kiderül, hogy vele egy időben más is "használja/használta" a barátnőjét/feleségét. Nagyon nagy önuralom és intelligencia - vagy közöny... - kell ahhoz, hogy ezen egy férfi simán túllépjen.

2018. febr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
puha p.cs az aki nőnek ilyet megbocsát.ennyi volt,az a nő meghalt a számomra.sose hazudtam,a nő dönthetett folytatja-e velem ha megcsaltam.de hogy én betegyem egy másik pasi után?soha
2018. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sosetom ***** válasza:

Tizenévesen egyszer megcsaltak, azt sem tudtam megbocsátani. Nem hiszem hogy együtt tudnék élni azzal a nővel aki egy felmerülő problémát így oldana meg. A bizalmam egy embernek csak egyszer tudom odaadni, anélkül pedig nem működik egy kapcsolat.

Nyilván voltak hiányosságok a kapcsolatban ha megcsaltad a párod. Szomorú, hogy nem sikerült ezt korábban megbeszélnetek, megoldanotok.

2018. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!