Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te elmondjátok a barátoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondjátok a barátoknak, hogy szeretőtök van vagy egy esetleges megcsalást?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy közeli barátok tudnak e arról, hogy egy komoly kapcsolatban vagy házasság mellett szeretőt tartotok vagy többször is megcsaltátok a párotok? És a barátok hogyan viszonyulnak ehhez? Alibit nyújtanak esetleg vagy kidumáljátok a dolgot vagy nem nagyon beszéltek róla? Kor és nem is érdekelne, köszi!

2018. febr. 17. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

A 21. században élünk. Már nem felbonthatatlanok a házasságok. Milyen gerinctelen féreg az, aki nem szakít, válik, hanem csalja a barátját, barátnőjét, férjét, feleségét?

Dögöljön meg az ilyen, komolyan.

2018. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én nem, mivel nem csalok meg senkit. Ha több lánnyal vagyok, akkor megmondom szemükbe, és felválalják, de ha párkapcsolatba vagyok, akkor csak 1 emberrel vagyok.
2018. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezést kértem. Én vagyok a barát a sztoriban aki tudja, hogy a feleség csalja a férjét, de jóban vagyok a páros mindkét tagjával és sajnálom a férjét. Sokszor vagyunk az én párommal együtt négyesben is velük és akkor nem látszik, hogy gondjaik lennének (természetesen ettől még lehetnek). Viszont többször volt, hogy a barátnőm mondta, hogy ha a férjének az mondta, hogy velem volt kávézni stb. mikor a valóságban nem is, és még én éreztem magam rosszul a dologtól. De nem hiszem, hogy nekem jogom lenne erről beszámolni a férjnek, hiába vagyok vele is jóban.
2018. febr. 18. 00:11
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Pedig jogod lenne, csak neked kell döntened, hogy melyikhez vagy hű, a baráttnődhöz, vagy a párjához.
2018. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem, hogy szükség lenne a beavatkozásodra.

Ha voltatok már négyesben, akkor egy nyitottabb kapcsolatról van szó...

2018. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Mondd el. Ez mekkora gáz már. Hülye ribkó. Szegény férj.
2018. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Alibi van csalom a 11 eves hazasagot es azt kamuzom hogy elvalok :p 38 f :p
2018. febr. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Azert ide legonkabb huszonevesek irnak.

10-20-30 ev hazassag utan, gyerekekkel, kozos vagyonnal ritkan rohannak valni egy megcsalas utan a ferjek es frlesegek is.


Friss szerelmes rozsaszin kod azt hinni, hogy letezik olyan, hogy soha nem lesz megingas.

2018. febr. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Négy éve vagyunk együtt, neki felesége van én független vagyok. Közeli barátai, közvetlen munkatársai tudnak rólam, van akinek be is mutatott.

Van olyan barátja is, akit a felesége is ismer.Az én barátaim szintén tudnak róla.

Nem kell senki falazzon neki, megoldunk mindent anélkül is.

Mindannyian 50 felé közeledünk.

2018. febr. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Erre mit lehet mondani? Minden közelebbi ismerősről tudom, ép ki kivel csal. Kollégák, főnökök nagy részéről is tudom.

Nincs kibeszélve, de nem titok. A csalással kapcsolatba kell igazolni a kollégát, még az is megteszi, akik ép valamiért nagyon nem bírják egymást. Olyanról, hogy barát,kolléga, ismerős bele avattkozott volna, nem tudok.

2018. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!