Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te elmondjátok a barátoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondjátok a barátoknak, hogy szeretőtök van vagy egy esetleges megcsalást?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy közeli barátok tudnak e arról, hogy egy komoly kapcsolatban vagy házasság mellett szeretőt tartotok vagy többször is megcsaltátok a párotok? És a barátok hogyan viszonyulnak ehhez? Alibit nyújtanak esetleg vagy kidumáljátok a dolgot vagy nem nagyon beszéltek róla? Kor és nem is érdekelne, köszi!

2018. febr. 17. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ember éljen úgy,hogy az igazat ne kelljen szégyellnie.

Nézd meg "A Dilemma" című filmet,pont erről szól!

Én nem tudnék a barátom szemébe nézni,ha tudnám a feleségéről,hogy ribi,de nem mondanám el.

Fordított esetben te elvárnád a barátodtól,hogy közölje veled az igazat?

Én igen!

Ha nem mondod el a barátodnak és kiderül,hogy tudtad,akkor elveszted őt!

Természetesen csak akkor mond el,ha van bizonyítékod,nem csak pletyka szintű.

Egy ismerősöm úgy alakította "véletlenül" a dolgokat,hogy a férj meglátta a csalfa feleségét,de egyikük sem tudta meg,hogy benne volt a keze a lebuktatásban.

2018. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék 'mű'szituációkat kreálni, mint mondtam, hiába mindketten a barátaim, nem érzem, hogy jogom van beleavatkozni. Bárhogy alakul van esély rá, hogy valamelyiküket elvesztem. Az alibi szerepét nem szeretem játszani,mert nem hazudok jól. Volt már olyan szitu, hogy véletlenül majdnem elszóltam magam. (pl.: meséltem, hogy egy barátnőmmel milyen jó filmet láttunk a moziban, erre a férj hogy: veletek volt xy -a felesége- is nem? Én meg akkor kaptam észbe, hogy jaja, de persze.)

Gyerek is van már náluk, ott vannak az anyagiak, nem lehetne csak úgy hopp válni, szóval mi jót tennék a beköpéssel.

Amúgy láttam már olyat, hogy barátnő szólt a feleségnek, hogy a férj megcsalja őt és az asszony még a barátnőre lett mérges...

2018. febr. 18. 16:00
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalat alapján:


1. Egy elmondással be fogod magad sározni a barátaidnál, főleg annál aki csalnak, de a másik sem fog örülni,

2. Leht tud is róla, lehet van valami el nem mondott megállapodás,

3. Ha a barát mesélte el neked, akkor vele biztos vége a kapcsolatodnak,

4. Ha elmondta neked, akkor annak oka van, ne éj vissza a bizalmával, ha nem érted miért történt, akkor nem igazán vagytok barátok,

5. Egy ilyen esetnek, mármint megcsalásnak nincs olyan nagy jelentősége, hogy ezzel embereket magadra haragíts, esetéeg emiatt szétmenjenek. A megcsaló ismét meg fogja valszeg tenni, így nem nagyon segítez vele, csak egy csomó problémát generálsz.

6. Ha kész vagy az izgamas életre, akkor cselekedj:)

2018. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen egy kolléga nyíltan beszél a szeretőjével való viszonyáról. Viszont a feleségét nem ismerjük. Biztos másként lenne ha ismernénk. Az én kapcsolatomról hárman tudnak, egy helyi barát, egy távol lakó és a kolléga. Szerintem akik igazán közel állnak az emberhez azok előtt nem titok.
2018. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!