Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudom lebuktatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom lebuktatni?

Figyelt kérdés
A férjem megcsal. Több embertől hallottam hogy a volt feleségével látták. Nincs külön autóm és amugy sem tudok a 2 eves gyerekemtől csak ugy utána menni. De mit tudnék tenni vagy mondani hogy lebukjon színt valljon.
2017. márc. 6. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bérelj magánkopót.
2017. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad nyomozással
2017. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne lebuktatni?? Váljál el, ha azt gondolod,tudod megcsal, és így te nem akarsz vele élni.
2017. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert baromira szeretem. Talán ha konkrétuma lesz megharagszom vagy megutálom hogy könnyebb legyen külön..
2017. márc. 6. 20:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Eléállsz és megmondod hogy tudod hogy megcsal. A reakciója sok mindent elárulhat. De szerintem csak akkor vádold meg, ha biztos vagy benne... Ok nélküli gyanúsítgatás sem tesz jót a házasságnak, az hogy a volt feleségével látták szerintem nem egyenlő azzal hogy van is köztük valami.
2017. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is lebuktattam a férjem, azt kamuztam, hogy elutazok a gyerekünkkel szüleimhez hétvégére, ugyanis apu abban az időben nagyon beteg volt. Persze a nőcskét elutazásom estéjére már meghívta a lakásunkba. Ott keféltek a zuhany alatt, az én fürdőben. Öt éves volt a fiunk akkor. Azonnal elköltöztem és beadtam a válópert.
2017. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Meg is bocsájthatsz, arra még nem gondoltál? Azt hiszed kevésbé fogod szeretni, ha ő mondja, vagy képen látod?Ez nem így megy. Már ha ugye annyire szereted. Igen, jól írja előttem, megkérdezed,odaállsz. Persze vallani ritkán vallanak, de a reakcióból biztos lehet látni.Aztán eldöntöd mit szeretnél tenni.
2017. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp várd meg a konkrét bizonyítékot, mert a férfiak zsigerből tagadnak és szinte hibátlanul hazudnak. Simán kimagyaráznak mindent. Nekem két évbe telt mire bizonyossá vált az igazam, de előtte hiába celozgattam, és tudtam/éreztem hogy igazam van, mindig kimagyarázta!
2017. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6#Nem lett volna jobb, nem rajta kapni,csak rákérdezni?Mert beléd égett gondolom a látvány.:(
2017. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Látták!!! *TÖ DÖÖÖM!* Jó ég, hát biztos megcsal, ha egy helyen tartózkodtak 0,000001 másodpercnél tovább. Sőt!!4 Ellened szövetkeznek!


*DÖÖÖÖ DÖÖ DÖÖÖÖÖÖÖÖŐŐŐŐM*


Holnap innen folytatjuk a Karátok Közt legújabb részével!

2017. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!