Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a nő aki rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki rendszeresen csalja párját egy állandó szeretővel az hogyan tud utána egy ágyba nyugovóra térni férjével? Hogyan tud a szemébe nézni? Vagy egyáltalán hogyan élitek meg ezt ti nők mikor szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

#10

Roppant egyszerű a válasz, nem szereted már a férjed. Viszont lakótársnak még jó. Így a legkényelmesebb NEKED.

2018. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Okok soha nincsenek, csak kifogàsok, gerinctelenség, és az önbecsülés, a tartàs hiànya.
2018. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
41%
7-es, 9-es és 10-es: óriási taps nektek, főleg neked 10-es. Undorító vagy, tudod? Csak szegény férjedet sajnálom, nem ezt érdemli.
2018. márc. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

Mit számít az ítélkezés!?

Ezért tartunk ma ott, ahol. Mindenkinek sokkal fontosabb, hogy más mit csinál, ahelyett, hogy a saját dolgával törődne. Néhányan felvállaltuk, hogy nem vagyunk fedhetetlenek, hiszen hozzánk szólt a kérdés, na bumm.

Pl. azt tudta valaki, hogy én ugyan fél évig csaltam a páromat, de a végén kiderült, hogy ő a kezdetek kezdetétől annyi nővel volt együtt, hogy egy kezemen nem tudom megszámolni?

Lehet az utánam szóló férje füle mögött is van vaj. Ez nem enyhítő körülmény persze, de ha idáig fajul a kapcsolat, az sosem csak az egyik félen múlik.

Nem kell homokba dugva a fejeket ítélkezni, senki nem él tökéletesen etikus életet életet és mindenki hibázik, mégha azt az adott pillanatban jó útnak is látja.

2018. márc. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Másik helyzetébe mindig könyebb okosabbnak lenni! Én nem arra voltam kiváncsi hogy ki mennyire tud ítélkezni! Majd mikor aki ítélkezik az csöppenik bele ilyen helyzetbe akor is maradjon okos! Amúgy köszönöm ezt a sok választ és hogy le írtátok!! 😘
2018. márc. 8. 19:09
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, tudod akinek a gerinctelenség nem fér az értékrendjébe, az soha nem fogja megcsalni a pàrjàt, előbb zàrja le tisztességgel a kapcsolatot. A hűtlenség nem puszta hiba. Az egy tudatos döntés . Akik megteszik mindig csak kifogàsokat gyàrtanak maguknak. Ha valami nem jó vagy meg kell javítani, vagy el kell engedni, lezàrni. Senki nem ítélkezett, csak igazat írtak le. Aki megsértődik, magàra veszi, az nincs ok nélkül. ( Ő maga is érzi a lelke mélyén, hogy szar ember) Ès fàj az igazsàg.
2018. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%
14. Gratula. Te is lesüllyedtél a pàrod szintjére:)
2018. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
14# vagyok. A legkevésbé sem sértődtem meg. Szimplán csak örülök, hogy itt egy-két embert leszámítva csak tökéletesen erkölcsös, hibátlan emberek vannak, akik sosem botlanak meg. :)
2018. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lifeishard ***** válasza:
60%
A botlás az egy dolog, a másik megalázása pedig egy másik dolog, mondom ezt úgy, hogy én is voltam megcsaló.
2018. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!