Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfinak kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak kevésbé fontos a szex, akkor nagyobb eséllyel lesz hűséges egy hosszú távú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Aki nem igényli a szexet csak heti 1-2x maximum, de ha nincs, az se igazán rázza meg, és szingliként akár évekig is elvan szex nélkül, az a férfi hűségesebb partner lehet? Vagy ebben nincs összefüggés?
2018. márc. 7. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Majnem mindenki addig hűséges feltétlenül, amíg jól érzi magát a kapcsolatban és megkapja , amire vágyik...csak hogy értsd: ha heti 1 szex elég neki, de az rendszeresen pocsék, akkor ugyanúgy elgondolkodhat...
2018. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Akkor az lessz a bajod ha havonta 1 xer fogja utana meg 3 havonta .. ha mar ilyen keves a ki indulasi pont , kapcsolat elteltevel csokken a vagy is.
2018. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

:D :D :D :D


Komolyan, idáig fajult az emberiség?

Mi összefüggés van a kettő között?


Léteznek aszexuálisak, akiknek nem fontos annyira a szex.


A megcsalás egyén függvénye.


Nehogy azt mond már, hogy nagyobb eséllyel az aszexuálisak a hűségesek?? :D


A hűség DÖNTÉS KÉRDÉSE!!!!!

2018. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, én csakis komoly kapcsolatban szerelmeskedek egy nővel, és olyankor napjában 2-3 aktus is lazán jöhet, sőt, lehet, hogy több is, ha a hangulat úgy hozza. De eddig is volt már olyan, hogy a fáradtságtól kimaradt 1-2 nap a szex. Ettől függetlenül én évekig is kibírnám társ és szex nélkül, most is jó ideje nincs senkim, így nem is élek nemi életet. Nekem ehhez szerelem, kapcsolat kell!

A hűség nem ebben méretik. Az egy tudatos döntés eredménye, az értelem felülírja esetében az érzelmeket, kontrollált állapotot jelent, mert az ördög folyamatosan kísérti az embert. Attól, hogy kevesebb lenne a szex a leendő kapcsolatomban, mint amennyit én igényelnék, még nem fogom megcsalni a partneremet. Megpróbálnám vele megbeszélni, hogy mi az oka a gyengébb libidójának és, ha nagyon nem egyezünk ilyen téren, előbb szakítok vele. Érted? Nem azon múlik, ha kevésszer igényli a szexet, akkor hűségesebb az az ember. Láttam én már olyat, aki heti 1 szexszel beérte a társával, elvileg szerelmes is volt belé, aztán elgyengült és lefeküdt mással.

2018. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Na puff...0%. (??????)

Írja már meg nekem privátban az a Valaki, hogy mi a jóqrvaéletbüdösfaszát pontozott le!

2018. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Nincs osszefugges.
2018. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Ha egy férfinak kevésbé fontos a szex, akkor nagyobb eséllyel lesz hűséges egy hosszú távú kapcsolatban?"


Haha :D Csak ebben az esetben inkább őt magát csalják meg. És a legtöbb ember inkább lenne megcsaló, minthogy őt csalják meg.

2018. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
És megint 0%...😀😀😀😀😀😀😀
2018. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Szdg bolondok ezek..
2018. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Két típusa van ilyen szempontból a férfiaknak: akikben sok a tesztoszteron és akikben kevesebb. Külsőleg is felismerhetők, mivel a tesztoszteronban gazdag férfi maszkulin kinézetű (izmosabb, vastagabb test/testrészek, több szőr), míg a kevésbé tesztoszteronos értelemszerűen ennek ellentéte.


A szexuális vágy alapvetően ennek (az egyik) függvénye, így a maszkulin férfi több szexet igényel. Ha valakinek kevésbé fontos a szex az jó eséllyel inkább ezzel fog összefüggeni. Egyes pszichológiai kutatások amúgy pont azt állapították meg, hogy a nők, peteéréskor a maszkulin férfiakhoz vonzódnak, míg az utód születésekor pont az ellenkezőjét keresik (és igen, a hűség volt az egyik szempont amit a kutatás kihozott)


A mennyiség pedig baromi relatív. Heti 1-2, 30-tól felfele már pl kifejezetten sok.

2018. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!