Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit e ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit e ez?

Figyelt kérdés
A tortenet: felesegem elment egy buliba.Baratokkal nok es ferfiak.Videofelveteleket lattam.Az egyik emberrel a barati tarsasagbol atoleltek egymast hosszabb ideig szorosan sugdoloztak fogta a srac az arcat mikozben beszeltek.Aztan egy masikkal kint allt a lepcso mellett.A srac a falnak tamaszkodott a felesegem elotte allt.A ferfi fogta a derekat vegig.Kozben vihogtak majd volt olyan is hogy osszekulcsolva a kezuket a mellkasuk elott alltak.De vegig igy alltak.tehat testi kontaktus vegig volt.Kb fel oraig.El nem mentek utana sehova mert a felesegem hazajott.Ez a srac a felesegem baratnojenek a sogora volt.Nem volt csok.De mindenki elott nyilvanosan atolelve alltak.Sokaig.kettesben.Persze a felesegem azt mondja haver.megcsalas?Igen vagy nem?
2018. márc. 12. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem megcsalas, de azert ez igy eros. Meg ha ismeros is, nem viselkedek igy egy masik ferfival, ha ferjem van..
2018. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

azert eleg gaz..

elmegy bulizni es megall a vilag?megall letezni a ferje?

sosem hoznam a ferjem ilyen kellemetlen helyzetbe...

a feleseged nagyon jo partnernak talalja oket

en vigyaznek...

2018. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Kinél mi számít megcsalásnak........

Nálam ez semmi, de én táncos körökben mozgok, én akkor sem kapom fel a vizet ha a párom egy ismeretlen sráccal kizombázik fél órát, ha végzett jöjjön oda hozzám és nekem annyi bőven elég. Nem vagyok féltékeny típus, de nagyon jó érzékem van ahhoz, hogy kiszúrjam mikor van döccenő egy kapcsolatban. Amíg jól működik a kommunikáció közöttünk addig semmi probléma, amikor már titkolózik, kerüli a szemkontaktust,akkor már egészen máshol járnak a gondolatai.

2018. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tehat mit tennel ezek utan?Semmit?
2018. márc. 12. 20:42
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan rosszul esne nekem es szova is tennem. Szerintem kiakadnek. De ez meg egyszer megbocsathato.
2018. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Megaláztatás. Kezeld úgy. Hogy ezek után hogyan rendezték, az a ti dolgotok.

31/f

2018. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy mindenki ismert ott engem es aki ezt a helyzetet latta az azt hitte uj parja van.Megalazott.
2018. márc. 12. 20:48
 8/23 A kérdező kommentje:
kedves utolso te a helyemben mit tennel hogy rendezned?
2018. márc. 12. 20:50
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy elég intenzív érzelmi megcsalás.
2018. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ez egy megalazo dolog

es rajtad röhög mindenki?

papucsnak tunsz sztem ezek utan mert azt mutatta mindenkinek

en elgondolkodnek a jovon

2018. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!