Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit e ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit e ez?

Figyelt kérdés
A tortenet: felesegem elment egy buliba.Baratokkal nok es ferfiak.Videofelveteleket lattam.Az egyik emberrel a barati tarsasagbol atoleltek egymast hosszabb ideig szorosan sugdoloztak fogta a srac az arcat mikozben beszeltek.Aztan egy masikkal kint allt a lepcso mellett.A srac a falnak tamaszkodott a felesegem elotte allt.A ferfi fogta a derekat vegig.Kozben vihogtak majd volt olyan is hogy osszekulcsolva a kezuket a mellkasuk elott alltak.De vegig igy alltak.tehat testi kontaktus vegig volt.Kb fel oraig.El nem mentek utana sehova mert a felesegem hazajott.Ez a srac a felesegem baratnojenek a sogora volt.Nem volt csok.De mindenki elott nyilvanosan atolelve alltak.Sokaig.kettesben.Persze a felesegem azt mondja haver.megcsalas?Igen vagy nem?
2018. márc. 12. 20:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem történt csók sem,akkor megcsalásnak ugyan nem számít,de valóban megalázó a szitu és sanszos,hogy forr a levegő a két ember közt. Én kérdőre vonnám,hogy ez most ugyan mi volt? És hogy is gondolta akkor ezt? Mi történt volna ha nem látják ennyien?

Ilyenkor ha támad,akkor érdemes feltenni a kérdést, hogy Ő fordított esetben hogyan reagálna?

2018. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Azt mondja se csok se szex nem volt.Se puszi.Ezzel vedekezik
2018. márc. 12. 20:55
 13/23 A kérdező kommentje:
de akkor megis mit csinaljak?hagyjam ennyiben?
2018. márc. 12. 20:56
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem megcssalas, de eleg gaz igy viselkedni. Nem csodalom, hogy zavar. Egy ramenosebb pasi tobbet is elert volna.
2018. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
de ilyenkor mi a megoldas?ennyiben hagyni es tovabb elni boldogan?
2018. márc. 12. 21:04
 16/23 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni,hogy mi fér bele. Van akinek már ennyi is elég és válóok. Ha megbocsájthatónak érzed akkor nyilván nem kell emiatt elválni,de mindenképp érdemes szerintem tisztázni,hogy ez volt az első(reméljük) és az utolsó ilyen alkalom. Illetve én mindenképp elmondanám,hogy megtört a bizalom.
2018. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nem.jar egyedul bulizni.ezert nem fog maskor megtortenni.de ugye ebben az a szar hogy nincs ra lehetosege ezert nem.
2018. márc. 12. 21:26
 18/23 anonim ***** válasza:
sztem siman megcsalna ha lenne ra lehetösege
2018. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
meg velemenyek?
2018. márc. 12. 22:13
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

vele beszéld meg, ne velünk. kérdezz meg, miért csinálta, ha nem ad normális választ, vagy “csak haver”, mehet a levesbe. mit kell itt szórakozni? őszintén mondja meg, hogy dugni akart volna vele vagy nem szeret már téged, és mehettel amerre láttok. egy szerelmes ember nem kulcsolja össze a kezét senkivel a párján kívül és nem ölelgeti egész este. erről ennyit kérdező. légy felnőtt és nyisd ki a szád.

ha meg nem zavar, és vele akarsz maradni, ne csipogj, mondd meg neki, hogy többször ne forduljon elő, aztán le van rendezve. mi nem tudjuk eldönteni helyetted mit csinálj

2018. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!