Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit e ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit e ez?

Figyelt kérdés
A tortenet: felesegem elment egy buliba.Baratokkal nok es ferfiak.Videofelveteleket lattam.Az egyik emberrel a barati tarsasagbol atoleltek egymast hosszabb ideig szorosan sugdoloztak fogta a srac az arcat mikozben beszeltek.Aztan egy masikkal kint allt a lepcso mellett.A srac a falnak tamaszkodott a felesegem elotte allt.A ferfi fogta a derekat vegig.Kozben vihogtak majd volt olyan is hogy osszekulcsolva a kezuket a mellkasuk elott alltak.De vegig igy alltak.tehat testi kontaktus vegig volt.Kb fel oraig.El nem mentek utana sehova mert a felesegem hazajott.Ez a srac a felesegem baratnojenek a sogora volt.Nem volt csok.De mindenki elott nyilvanosan atolelve alltak.Sokaig.kettesben.Persze a felesegem azt mondja haver.megcsalas?Igen vagy nem?
2018. márc. 12. 20:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én ezt még nem tartom megcsalásnak, viszont azért valószínűleg elbizonytalanodnék, hogy talán képes lenne megcsalni, ha úgy adódna. Viszont ennyi miatt még nem hagynám el, de a helyedben higadt fejjel és teljesen őszintén megprobálnám megbeszélni vele a dolgokat, meg úgy általánosságban átbeszélném a kapcsolatunkat.

Nekem amikor egy kapcsolatomban probléma van mindig megbeszélem a másikkal, hogy mi az ami rosszul esik vagy nem tetszik, ha valamivel kapcsolatban félelmeim vannak, azokat is mindig tisztázom. Szóval szerintem nektek is ezt kéne tenni, leülni és átbeszélni a dolgokat elmondani a félelmeid, hogy rosszul esett, hogy láttad ahogy egy másik férfi hosszasan átöleli és ő is nyugdtan elmondhatná, ha valamivel kapcsolatban gondja van, vagy esetleg valami hiányzik neki a kapcsolatotokból.

2018. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vonzódik a fickóhoz, és erre még rátett az alkohol. Van ilyen, biztosan te is néztél már meg más nőt, de normál esetben itt be is fejeződik a sztori. Azért legalább ha már házas, tudjon uralkodni magán.

Én vele beszélném meg, higgadtan, hogy ez így nagyon megalázó, és ha lehet ne csináljon már ilyet. Ha látod rajta hogy szégyelli magát, még lehet is valami a dologból. Ha még ő háborodik fel, az bajosabb. De ugye nyilván lehet vitatni a másik fickó viselkedését is (ha tudja hogy házas a nő, miért nyomul), meg azt is aki ezt végig kamerázta. Vagy alátokakar vágni, vagy tart ez már egy jó ideje, és így akarja a tudtodra adni.

2018. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez nem megcsalás, de teljesen érthető hogy neked rosszul esik, ezért ne magadban keresd a hibát. Fordított helyzetben szerintem ő sem örvendezett volna.


Nem tudom ilyen a kapcsolatotok, de mondd el neki hogy ez neked rosszul esett. Aztán beszélgessetek róla, hogy kinek milyen problémája van a másikkal és ha már látjátok kinek miben kellene változtatni, akkor tettetek egy lépést hogy javítsatok a házasságotokon.

2018. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!