Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha Facebookon mások profilját néztem? Többi lent.

Figyelt kérdés
8és fél éve vagyunk együtt,van két szép gyerekünk.A pàrom házában lakunk.Amikor veszekedünk sokszor mondja, hogy itt semmi se a tiéd,költözz el, jobb amikor nem vagy otthon(sokat dolgozok).ezek nagyon sz.ul esnek.Kb egy éve csináltam egy kamu profilt Facebookon és másokat néztem ott.Csak néztem,nem írtam és beszéltem egyikkel sem soha sehogy.De nagyon szeretem a párom és fáj amikor elküldene hogy semmi se az enyém.Ez még szerintetek belefér?
2018. márc. 10. 05:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha 100szir nem mondta,hogy költözzek meg itt semmi se az enyém akkor egyszer sem.Tavsly vettünk kocsit hitelre és másod állást vállaltam a párom szüleinél (van sok tehén,malac,birka,tyúk) csak hogy tudjuk fizetni a törlesztőt.havi 250-260orat melózok.Csak néztem, ezt a határt soha de soha nem léptem át.
2018. márc. 10. 05:32
 2/15 anonim válasza:
100%
Haat.. Dn nem csinalnam...
2018. márc. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
En**
2018. márc. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nálatok nagyobb problémák vannak, mint hogy nézegeted mások facebook profilját. Nálam az első hasonló beszólásra a küszöb alatt kellett volna visszakullognia bocsánatért, a sokadik ilyennél pedig annyit mondanék, hogy "jó", és másnap költöznék a gyerekekkel a szülőkhöz. Általában egy nő feláldozza a karrierjét és az anyagi függetlenségét a gyerekeiért, az a pasi aki ezzel visszaél egy gyenge görény a szememben. Ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmadat és a méltóságodat, bár az, hogy "nagyon szereted" még így is, és a kérdés maga számomra azt mutatja, hogy ez már sikerült neki, sajnos. Ne haragudj, de 1-2 alkalommal ilyet mondani még lehet felindultságból, de ha ez rendszeres, az azt jelenti, hogy tényleg azt akarja, hogy elmenjetek. Ja, a kérdésre is válaszolva: nem számít annak.
2018. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem megcsalád, hanem hülyeség. Álmodozz csak egy pocsék házasságban.
2018. márc. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem számít annak, csak elkalandozol.
2018. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

A férjem a saját face profilján néz másokat, férfiakat is, meg barkácsolós oldalakat is. Akkor most ő meleg és gerjed a csiszológépre?


Amúgy te a férfi vagy nő vagy?

2018. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,a párom nyilván nő.ő mondja állandóan idegessegből hogy költözzek utána persze már szeret.
2018. márc. 10. 07:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A facebook nem megcsalás és nem is probléma ebben az esetben.


DE!!!!


Az, hogy így beszél veled és ennyire semmibe vesz, AZ IGEN!


Egyszer még elnéztem volna a helyedben az ilyen beszólást azzal, hogy ideges volt, de ha még egyszer jött volna ezzel, akkor csomagolok és megyek.


Emellett az, hogy agyondolgozod magad az "ö" vállalkozásában, és a végén ott állsz majd semmivel a kezedben, ez részedröl nagyfokú hülyeség.


A helyedben erösen átgondolnám, hogy ennek a kapcsolatnak mennyi jövöje van (szerintem semmi, hacsak a párod nem változk meg alapvetöen, de erre semmi esély), és nem vesztegetném az életemet tovább erre az emberre. Ugyanis így az lesz, hogy mire észbekapsz, megöregszel, és akkor már sokkal kevesebb lehetöséged lesz egyáltalán lépni!

2018. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minek csináltál kamuprofilt? Nézni szabad. Sőt én azt mondom, hogy fantáziálni is, a hűség számít, ami pont azt jelenti, hogy azért nem lesz több, mert a párod szereted. De ettől még az ember nem változik, akit tulajdonképpen nem monogámiára "találtak ki".
2018. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!